Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A megtört szívekben hova tűnt...

A megtört szívekben hova tűnt Nezaket asszony?

Figyelt kérdés
Az a nő, akit Kerimán a börtönben ismert meg, aztán hozzá költözött és titokban Gülserenék böreksütödéjében kezdett dolgozni, de végül kirúgták és ezután nem is szerepelt többet, legalábbis eddig. Kimaradtam talán egy részből, amikor elköltözik Kerimántól vagy mi történt, fog még a sorozatban játszani. Nekem elég befejezetlennek tűnik ez a szál, nem is beszéltek róla azóta.

2016. júl. 29. 15:47
 1/3 anonim válasza:
100%
Én is ugyanezt gondolom,hogy olyan befejezetlen így a története, de ebben a sorozatban ez elég gyakori.Pl Kerimán "pasija" is eltűnt az az Oszman.
2016. szept. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod
2016. szept. 28. 22:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy igen, nekem is sokszor befejezetlennek tűnnek bizonyos részek :/

De ettől függetlenül szeretem nagyon, talán ez az egyik legjobb sorozat amit valaha láttam a tévében :D

2016. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!