Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én emlékszem arra, hogy...

Csak én emlékszem arra, hogy a Tower Heist című filmnek a magyar címe az volt, hogy "Hogyan lopjunk el egy felhőkarcolót? " és nem az, hogy "hogyan lopjunk felhőkarcolót? "?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kicsit furának tűnik a kérdés. De nem gondolom, hogy én vagyok az egyedüli, aki így emlékszik. Régen többször is láttam ezt a filmet, és tisztán emlékszem a címére, viszont mindenhol csak az utóbbi címmel van feltüntetve. Feltevéseim szerinte ez egy Mandela effektus. Csak annyit kérek, hogy válaszoljatok, és ne azon gondolkozzatok, hogy ez milyen baromságnak tűnik. Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. júl. 29. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
"el egy" - ennyi a különbség mindössze, hogy ez benne van-e, vagy nincs! De a dolgon nem változtat, szóval ha nem is pontosan, de lényegében ugyanaz a címe, úgyhogy értelmezés szerint a fordítás sem más. És ha Google-ben rákeresel, az eltérés nem okoz ott se problémát, hasonlóságként a legközelebbi találatot mutatja a rendszer, egy ilyen lényegtelen dolgon felesleges elmélkedni, semmin nem változtat.
2016. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 melcsicica válasza:
Teljesen igazad van!Tenyleg megvaltozott a cime..En is tuti ,h az elso verzioban neztem meg.Csuucs...A lanyommal epp ma ertekeztunk a Mandela effektusrol ...
2016. nov. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!