Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Karib tenger kalózai 3 (A...

A Karib tenger kalózai 3 (A világ végén) c. filmben ki az a kisfiú akit az elején felakasztanak? És ki az, aki a végén van?

Figyelt kérdés
A végén, amikor a képen van ELizabeth meg gondolom a fia, azon a szigeten, ahol halhatatlanok. De akkor az a kisfiú hogy nőtt meg ekkorára? Vagy Elizabeth is öregedett, csak nem mutatták? És amúgy is, miért rakták azt a jelenetet a legvégére???
2010. ápr. 17. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Végig nézted egyáltalán azt a filmet vagy csak az első és utolsó 5 percet? Mert ha megnézted, akkor nem értem mi a kérdés. Elég egyértelműen és feltűnő módon el van benne mesélve, hogy mi miért történik.

A szereplőket pedig a stáblistán sorakoztatják fel.

2010. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon vicces. Kössz a hasznos választ!!!!
2010. ápr. 17. 20:20
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké, felfogtam. Az a gyerek Elizabeth és Will közös gyereke. De miért kellett szegényt felakasztani. Szerintem ez egy elvarratlan szál. Most akkor azt se mondják meg, miért ölték meg???????????,
2010. ápr. 19. 20:08
 4/6 anonim válasza:

A két gyerek két különböző szereplő.


Az első csak úgy ki lett emelve az akasztásra várók közül.

A második ahogy te is írtad Willék gyermeke.


Remélem így már érthető.

2010. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az elején az egy bevezető szál, semmi köze a cselekményhez.

A végén lévő krapek meg Willék gyereke.

2012. márc. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A jelenetet meg azért rakták a végére, hogy tudjuk, hogy lett gyerekük, vagy hasonló.

Elizabeth nyilván öregedett, de ezt nem tudták látványosan megjeleníteni, nem várhattak 10 évet, nem?

2012. márc. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!