Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Horrorfilmeket tudtok?

Horrorfilmeket tudtok?

Figyelt kérdés
Olyan horrort keresek, amin meg lehet ijedni. Ne legyen az a "szétkaszabolok mindenkit, mert undorító vagyok" típus. Valami szellemes, bohócos, babás esetleg?

2016. aug. 1. 15:28
 1/4 anonim válasza:
A halva született nagymama
2016. aug. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kísértetjárás Connecticutban 1,2

Amityville Horror - A rettegés háza

Amityville - Ütött az óra

Darkness, a rettegés háza

Annabelle

Ismerős törlése

1408

Paranormal Activity 1-6

Ördögűzés Emily Rose üdvéért

2016. aug. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hello.

A leg tobb filmet amit az elottem szolo irt nem ismerem de az 1408-at wn is ajanlom neked lattam es nagyon jo film. En meg ajanlom nejed az Ordoguzo cimu filmet. Az annyira durva hogy meg regebben meseltek a szuleim hogy amikor ok lattak moziban az emberek sorra alltak fel rola es mentek ki.

Viszont a Paranormal activity-t ha ramhallgatsz elfelejted. 1-3-ig lattam es ritka szar. Mindenki odaig van hogy a Paranornal activity ilyen jo meg olyan jo.En szemely szerint azert csak a 3- ig neztem meg mert nem birtam tovabb hogy tokre latdzik hogy az embereket meg allatokat kotellel huzzak ide-oda meg vagy a 2-ben vagy a 3-ban van egy olyan jelenet hogy a konyhaban egyszerre kivagodik az osszes ajto. Az is annyira latszik hogy kotellel rantjak ki. En nagyon szellem hivo vagyok tat minden ilyet elhiszek de ezt meg en is latom hogy kamu. Holott az van a leirasaban hogy igaz tortenetek alapjan minden resz.



remelem tudott segiteni


az Inkvizítor

2016. aug. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fiú

Jessabell

Démonok között

A rítus

2016. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!