Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Petyr és Sansa? Mit jelentett...

Petyr és Sansa? Mit jelentett pontosan?

Figyelt kérdés

Másodszorra kezdtem el nézni a sorozatot,amit nagyon jól tettem. Apró részletek ragadták meg a figyelmem,amikkel első nézésre nem foglalkoztam.

Két dolog is "történik" köztük,amit nem értek.

1.A 4.évad 8.részében,miután Sansa kimenti Petyrt a férfit ért valós vádak alól,Kisujj elmegy hozzá és megkérdezi miért tette. Utána Sansa az mondja neki,hogy "Tudom mit akarsz",erre Petyr "Tudod?". Sansa nem válaszol,csak sejtelmesen összenéznek. Szóval akkor mit is akar pontosan Baelish?


2.A 6.évad utolsó része,amikor Jon lesz Észak királya. Itt is sejtelmesen összenéznek,amit szintén nem tudtam hová rakni.

Van egy olyan érzésem,hogy ezek ketten Sansa bizalmatlansága ellenére is újból "össze fognak állni". Vagy rosszul gondolom?



2016. aug. 1. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Elmondta a hatodik évadban, így már neked is leeshet.

2. Sansa látja, hogy forral valamit.

2016. aug. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen elmondta,csak kétlem hogy Sansa tudta Kisujj szándékát. Akkor még bízott benne,a 6.évadban már kevésbé.
2016. aug. 1. 17:51
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

Sansa kicsit mérges/szomorú, mert azt hitte őt választják az Észak királynőjének, nem Jont királynak, mert Sansa az egyetlen, jelenleg elérhető törvényes Stark gyerek.


Az elsőtől a hatodik évadig ti is látjátok milyen változásokon ment keresztül és hogy lett naiv kislányból magáért kiálló. Lesznek még konfliktusok az Északon a Stark házon belül is a maradék két évadban.

2016. aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!