Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Teen Wolf-ban ki az alfa?...

A Teen Wolf-ban ki az alfa? Stilesnek mi a "rangja"? Mik azok a jelek ami csomó helyen ott van (pl Teen Wolfos háttérképeknél)?

Figyelt kérdés

2016. aug. 1. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Az alfa személye változó, a sorozatban több vérfarkas is betöltötte már ezt a pozíciót. (Peter, Derek, Scott, stb.) Stiles-nak tudtommal nincs semmilyen rangja, azon kívül, hogy falkatag. Kép nélkül nem tudom megmondani, melyik jelekről is van szó. De a triskelion az egyik legismertebb szimbólum a sorozatban.

[link]

2016. aug. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erre a jelre gondoltam, köszi ;)
2016. aug. 2. 11:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor jól tippeltem, hogy ez lesz az :D Ez a szimbólum a sorozatban az "alfa, béta, omega" körforgást jelenti. Gondolok itt arra, hogy egy alfa bármikor lehet, omega, egy omega meg bármikor lehet alfa. Béta szintúgy :)
2016. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!