Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Donnie Darko-ban ki volt az...

A Donnie Darko-ban ki volt az a két ember akik a halálnagyi házában voltak?

Figyelt kérdés
Az egyik azt mondja Donnie-nak, hogy most már nagyobb késem van, szóval ő volt az a srác a suliból aki kést nyomott a torkához a film elején? (Ha igen, akkor hogyan lehetséges ez? Hiszen fiatalon és idősen is ott voltak egyidőben)
2016. aug. 2. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, az a srác Donnie iskolatársa, aki a WC-ben is megfenyegette. A másik meg egy haverja.
2016. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
4-en mentek bicajjal (ő, a barátnője és két srác), a két srác közül az egyik fenyegette meg, a házban meg már az idősebb énje volt, ez hogyan lehetséges? Vagy félreértelmeztem valamit?
2016. aug. 2. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Hú, valamit nagyon benéztél. Szóval:

Négyen mentek bringával a Halálnagyihoz: Donnie, a barátnője, és Donnie két barátja, akikkel lógni szokott.

Mikor betörnek, akkor kapja el őket a késes srác és a haverja (harisnya van a fejükön, mikor Donniék betoppannak - egyikük az, aki a WC-ben is fenyegetőzött), tehát ők voltak a házban, és nem Donnie idősebb énje. Donnie-nak nincs is idősebb énje a filmben, ő végig ő marad (ezt jól megmondtam...).

Még egyszer, tömören: a két ember a nagyi házában az a két suttyó srác volt, akik szivatták a többi gyereket.

2016. aug. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te azt hitted, hogy a két beöltözött srác ugyanaz mint a másik kettő akiknek harisnya volt a fejükön,de közük nincs egymáshoz. Akik bicajjal mentek azok donnie barátai akik a törpillás monológnál is ott voltak szóval kicsit jobban figyelj oda legközelebb vagy nézd meg újra, hogy tisztább legyen én is azt csináltam.
2017. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!