Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miután te végignézted az...

Miután te végignézted az összes Született feleségek részt, te milyen új sorozatba kezdtél bele?

Figyelt kérdés
Végignéztem mind a 8 évadot és most új sorozat után keresgélek. Megszerettem a sorozat stílusát, nagyon lekötött és egyet sem találok ami hasonló volna.
2016. aug. 2. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Firefly
2016. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pretty Little Liars, az sem lesz olyan mint a született feleségek de szerintem azt a szintet amúgy sem üti fel sok sorozat :) amúgy nagy rajongó vagyok 8 éves korom óta nézem, minden évadot kb 5x láttam :)
2016. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én tegnap fejeztem be a nyolcadik évadot és elkezdtem sorozatok után nézelődni. Megnéztem a Gossip girl első részét, vagyis csak 20 percet bírtam belőle, elég gyengének tűnik, hiába dicsérik😏 Ma megnéztem a Szellemekkel suttogó első részét végig, ez nem tűnik olyan rossznak, de szerintem most már mindig fogok egy kis űrt érezni minden sorozatnál, mert a Született feleségek az valami csoda sorozat. Én azt ajánlom, hogy kezdj bele a Szellemekkel suttogóba, szerintem nézhető, a horrorisztikus jelenetek még dobnak is rajta egyet.:D
2016. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én a gossip girlt előtte néztem. De nekem mind a mai napig g az a kedvencem. Ajánlom.
2016. szept. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hú mennyit sírtam én a Született feleségeken :O pár napja fejeztem be, tökéletes sorozat volt :)

most PLL-t nézek

2017. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lolka és Bolka válasza:
Imádom a született feleségeket ❤ Egyébkent en a Once upon a time-ba kezdtem bele ami meglepoen jo.
2017. febr. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Született bejárónők
2018. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!