Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harcában 5. évadtól...

Trónok harcában 5. évadtól miért változtak a szinkronok (Jamie Lannister)?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el az 5. évadot, és ahogy meghallottam Jamie új szinkronját, nem tudtam tovább nézni.. Ha jól hallom Stohl lett az új. Végig így lesz onnantól? Másoké is változott? Szerintem ebből feliratos lesz így...

2016. aug. 2. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen úgy lesz. Én is ez miatt kezdtem el feliratosan. Anger Zsolt tökéletes volt, Stohl meg ahogy szabadult úgy el is baszta a szinkront.
2016. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Először nem bírtam Anger Zsoltot se és Stohl miatt is húztam a szám, de meg tudtam szokni mindkettőt egy idő után... Igaz, hogy rossz volt a váltás miután már nem zavart az első, de a véleményem az hogy Stohl szerintem valahogy jobban "játszik" mint Anger.
2016. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy jobban játszik, csak nem illik a karakterhez, szerintem.
2016. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is Anger nagyon illett hozzá, meg amúgy is már őt szoktam meg, amikor meghallottam Stohlt nagyon nem illett hozzá, nagy kár volt leváltani... De amúgy miért váltottak?
2016. aug. 5. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Remek kérdés.
2016. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Ezért érdemes már az elején eredeti hanggal +magyar/angol felirattal nézni. Nikolaj Coster-Waldau hangja nem változik meg. Plusz szerintem a színészi játékban bent van a hangjuk is. ;)
2016. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azért váltottak mert Stohl kijött a börtönből és szerintem akart magának egy szerepet a GoT ban így leváltották angert hogy megkapja amit akar
2016. aug. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!