Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki elmagyarázná nekem?...

Valaki elmagyarázná nekem? The Originals

Figyelt kérdés
Szóval hogy honnan is jött a Mikaelson család, mert ez nem teljesen tiszta. Az apjuk viking ez megvan. De akkor hogy kerültek Mystic Fallsba, az az Amerikába? Amit akkor még fel sem fedeztek? Ez csak nekem zavaros?
2016. aug. 2. 22:18
 1/3 Emma555 ***** válasza:
60%

1.Az egész család vikingekből áll. Ők fedezték fel gyakorlatilag Amerikát. Letelepedtek és a falujuk mellet volt egy farkas/vérfarkas falka akikkel szövetséget kötöttek "Hogyha békén hagyják egymást akkor ők is békén hagyják őket". Volt egy testvérük akit megöltek a farkas/vérfarkas falka. Ezért a szülők elhatározták hogy vámpírrá változtatja a gyerekeket, és ezért első vámpírok ők az ősi vámpírok, tehát az Ősök.

1,5. Claus anyja össze szűrte a levet egy vérfarkassal és ezért lett hibrid.

02. Elena egy hasonmás ezért őt felkeresi Claus hogy megszerezze a vérét hogy hibrideket teremtsen. Ezért került Mystik Fallsba Claus. Utána meg követte a családja mert Claus egy egocentrikus gyilkos hajlamú pszichopata. Elijah megvédi Elenát de végül sikerül Clausnak majdnem meg őlnije.

3. Aztán még ott van az is hogy míg a családja keresi hogy hol lehet addig teherbe ejti a vérfarkas csajt. (nem jut eszembe a neve)

És eltértem a kérdésedtől bocsánat de remélem érthető. 15L

2016. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyjából érthető, köszi! Szóval akkor tulajdonképpen ők alapították Mystic Falls-t? Mert ugye ott lettek vámpírok.
2016. aug. 3. 09:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Öh nem egészen.

Pontosítva, a régi hazájukban elvileg meghalt egy testvérük himlőben és betegség elöl menekülve Amerikába mennek. És Mystic falls területén telepednek le. Szóval elvileg ők alapítják, de 18.- 19 századra nagyon kevesen élnek ott szerintem, és ezért helyénvaló állítás, hogy Salvatore fivérek apja és több másig család alapította mystic fallst.


Mgegjegyzem az csak az egyik ok, amiért vámpirrá változtak, hogy egy testvérüket megőlték a farkasok.


Klaus azért jön újra vissza a városba mert meg akar szabadulni az átoktól amit az anyja rátett , amihez egy hasonmás vérét használta, hogy soha nem válhasson hibriddé, ezért elnyomta a farkas oldalát. Klausnak kellett egy másik hasonmás vére , hogy megtörje az átkot. Ez pedig Elena aki Mystic Fallsban lakik.


Amugy meg Klausról tudták a testvérei Mystic fallsban volt ,amikor teherbe ejtette Haylet.

2016. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!