Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Z Nation tényleg brutálisabb...

A Z Nation tényleg brutálisabb mint a The Walking Dead?

Figyelt kérdés

Nemrég értem a Walking Dead végére és annak ellenére, hogy nem szeretem a véres filmeket,sorozatokat nekem tetszett.

Szeretném elkezdeni a Z Nation nevű sorozatot, de azt hallottam, hogy sokkal horrorisztikusabb és sokkal csúnyább jelenetek vannak benne mint a Walking Deadben



2016. aug. 3. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha elkezdenéd, saját magad is megláthatnád, hogy neked tetszik-e. Nem kötelező folytatni, ha nem jöb be.
2016. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elkezdtem nézni, de mikor 5 perc elteltével az egyik ember sugárban hányt vért úgy gondoltam csak felteszem ezt a kérdést.
2016. aug. 3. 14:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is szívesen olvasnék véleményeket.

WD-t imádom. Sok benne a szimpatikus szereplő.

Elkezdtem nézni a ZN-t... de kb 20 percig bírtam, annyira irritált benne mindenki. :( Nem tudom, megérné-e folytatni.

2016. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 guesswho99 válasza:

Hát én Z nation fan vagyok, nem láttam a The walking dead-et úgyhogy nincs összehasonlítási alapom.

Volt egy nagyon önsanyargató idióta korszakom akkor kezdtem el nézni, mert szerintem brutális, nagyon sok benne a vér és a zombik tényleg fullosan élethűek. RÁADÁSUL nagyon jók a színészek, humoros is és szerethető egy csomó karakter és a szinkron is jó. Szeptember 9-én jön ki a 3. évad, én már nagyon várom:))


(A 2. évad kicsit buta volt és elég elvont, de a legdurvább zombis részek is ebben voltak, bár az 1. évad baba zombis jelenete szerintem felkészít erre az egész sorozatra szerintem.)


U.i.: Nővéremnek megmutattam, hogy mi is ez de ő azt mondta neki ez nagyon véres és nem bírja. Én 16-17 évesen nézem most, nem büszkeségből mondom, hanem azért mert szerintem nem hat úgy pszichésen a tudatalattidra. Én emiatt nézem ezt és nem a horrorfilmeket, mert azoktól szó szerint besz.rok.... már elnézést a kifejezésért!

2016. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm guesswho99!

Azt hiszem a Z Nation nem nekem való :D

2016. aug. 3. 22:16
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
az egy szar sorozat tipikus asylum hányadék
2016. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!