Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek ilyen fajta filmeket/...

Ismertek ilyen fajta filmeket/sorozatokat?

Figyelt kérdés

Szóval eléggé fura az ízlésem filmek/sorozatok terén, két fajta témakörben keresgélek.

Első: Olyan filmek amiben hétköznapi emberek hirtelen valami ember feletti képességet kapnak, vagy felfedezik hogy valamilyen szörnyé át tudnak alakulni stb. Például: Teen wolf, A negyedik, Az erő krónikája, Csodálatos pókember (hozzáteszem, nem fognak meg a szuperhősös filmek, a pókembert azért írtam oda hogy lássátok mire gondolok.

A második téma az Angyalos filmek, (ilyenek mint az Ördögűző, A rítus, Angyalok és Démonok nem érdekelnek) Olyan filmeket keresek leginkább amiben konkrétan szerepelnek Angyalok egy kicsit több Fantasy beütéssel.

Például: Fallen,Dominion (sorozat), Légió, Lucifer (sorozat), Odaát (sorozat), A hírnökök (sorozat).

A régebbi filmeket is szívesen megnézem, de ha tudtok írjatok kicsit újabbakat.



2016. aug. 3. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A végzet ereklyéi is ilyen sorozat. Van belőle film is (Csontváros) . Nekem a film jobban tetszett, főleg a könyv után. :)
2016. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Remek, de az elozo kerdesedre nem irtunk eleget?
2016. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire gondolsz, nekem ez az első kérdésem itt. Azért keresek leginkább ilyen filmeket mert más filmek nem kötnek le. Talán még a Hobbit és Lotr féle fantasyk, de olyanból nem sok van.
2016. aug. 4. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!