Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó sorozatok, filmek? 16/L

Jó sorozatok, filmek? 16/L

Figyelt kérdés
Angolul/angol felirattal nézhető kéne, de valami érdekes, a teen wolfot ismerem, meg a vámpírnaplókat de nem annyira jön be, valami olyat ismertek mint pl a Kínos,vagy simlis spinék?De bármilyet írhattok hátha tetszene.Meg ne legyen régi, mármint max 2005-6-os legyen.

2016. aug. 5. 18:09
 1/10 anonim válasza:

uuu, az American Horror Storyt próbáld meg, nagyon klassz *.*

vagy esetleg Odaát

2016. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az első amit írtál az ijesztő ?Az jó lenne :DHa igen akkor mennyire az?
2016. aug. 5. 18:35
 3/10 anonim ***** válasza:

The 100 <3

Under The Dome

The Waking Dead/Fear The Walking Dead

Meg esetleg Trónok harca bár nem tudom az mennyire jönne be :D

2016. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
igen, az AHS az az :D nemrég fejeztem be az első évadot, tele van rejtéllyel, váratlan fordulattal, csavarral. nagyon érdekes, ijesztő sorozat :D
2016. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fene tudja neked milyen stilus jon be..

Mr.Robot altalaban jo kritikat kapott, IMDB-n is nagyon jo pontszama van. Breaking Bad is ismert, szinten jo kritikakat kapott. Walking Dead is nepszeru.

Filmbol sokkal tobb van, nezz korul IMDB-n/Rotten Tomato-n! Elobbin van ajanlo is, ha az adott film tetszett, akkor nezd meg ezeket, mert hasonlo (vagy akinek tetszett, annak az is szokott tetszeni)..

Eleg nagy adatbazisuk van mar ahhoz, hogy statisztikailag fel tudjak hasznalni. Ezen kivul vannak toplistaik (globalis meg felhasznalok altal szerkesztett tematikus is).

A The Showshank Redemptiont azert ajanlom, a legtobb toplistan dobogos, es nekem is tetszett. (bar ez regebbi film, a sorozatok ujak voltak)

2016. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem az AHS nagyon jó sorozat és nekem egyáltalán nem ijesztő. Nem tudom neked milyen lenne,attól függ mennyire vagy ijedős. Inkább idegtépőnek mondanám mint félelmetesnek. Jumpscare-ek például nincsenek is benne pedig az azért szokott a horrorfilmekben.Szerintem kezdd el,maximum abbahagyod ha nem jön be. :)
2016. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Nem nagyon vagyok ijedős,(anyukámmal 6 éves korom óta nézünk horrort,8 évesen már 16 karikásat néztem :D) pl Most is megnéztük a Démonok között 2-őt és a barátnőm elvileg nem mert aludni se tőle viszont nekem egy olyan ilyesztő rész sem volt benne , hogy megijedtem volna.Mondjuk lehet az eleve nem számít ilyesztő filmnek..az első része konkrétan unalmas volt, úgyhogy örülnék ha ennél ilyesztőbb az AHS.:)Szóval akkor elkezdem azt nézni asszem.Köszi a válaszokat.
2016. aug. 7. 22:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Penny dreadful
2016. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

The Good Wife

The Blacklist

The Fall

The IT Crowd

The Big Bang Theory

House M.D.

Dexter

Anger Management

2016. aug. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha szereted az ilyen 'tinisorozatokat ' akkor ajanlom a my mad fat diary-t szerintem angolul is tudod nezni:)
2016. aug. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!