Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani fantasy...

Tudnátok ajánlani fantasy animét? Ezeken kívül : dance with the devils, diabolik lovers strike the blood Ao no exorcist Dance in the vampire bund Vampire knight Fairy tali Kamisama hajimemashita

Figyelt kérdés

2016. aug. 6. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Kyoukai no Kanata
2016. aug. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Berserk - Kiváló középkori dark fantasy, de a régi 1998-as sorozatot nézd meg belőle, ne az újabb CGI filmtrilógiát.


Claymore - Berserkhez hasonlóan jó dark fantasy.


Seirei no Moribito - Remek harcjelenetekkel és egy nagyon jó, erős női főszereplővel rendelkező darab.


Twelve Kingdoms - Szerintem ezt illene alapműnek sorolni fantasy kategóriában animéknél, de sajnos elég kevesen ismerik. Nagyon jó a világfelépítése.


Akatsuki no Yona - Egy jó fantasy shoujo, karakterfejlődéssel és bishounenekkel.


Hunter x Hunter - Szerintem kiemelkedő darab a neverending shounenek közül.


Attack on Titan - Tudom, hogy hatalmas a hype az anime körül, és sokan nagyon túlértékeltnek tartják, de úgy gondolom, hogy egy esélyt bőven megérdemel ettől függetlenül. Azért nem véletlenül lett ilyen népszerű.


Fullmetal Alchemist Brotherhood - Ha lehet ilyet mondani, akkor ez alapmű animéseknek.


Hikaru no Go - Ez személyes kedvencem és tudom, hogy elfogult vagyok vele, de engem igazán magával ragadott. Egy go nevű táblajáték áll a középpontjában.

2016. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi !!!
2016. aug. 8. 15:20
 4/5 anonim válasza:

Inu x Bou ss

Nagi no Asukara

Ookami to Koushinryo

Hiiro no Kakera

Soredemo Sekai wa Utsukushii


Ennyi jutott eszembe hirtelen :)

2017. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi😊
2017. máj. 24. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!