Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Once Upon A Time: Az 5x04-...

Once Upon A Time: Az 5x04- ben mi volt Emma betegsége? Egyáltalán volt neki?

Figyelt kérdés

2016. aug. 6. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Átfutottam a The Broken Kingdom leírását de betegségre való utalást nem találtam, mit értesz betegség alatt?


[link]

2016. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van ugye az a jelenet, mikor valamiféle mágialöketet küld Rumplera, mert az rá akarja venni, hogy lopja el a tőrt Reginától. De mivel Rumple nincs ott igazából, ezért majdnem Killiant találja el, és akkor Hook ott ölelgeti, hogy minden rendben, stb. A következő jelenetben már azt látjuk, hogy Emma betegen fekszik az ágyon és senki sem tudja mi baja, meg aztán Henry és Killian elviszik Violeték istállójába, ahol hirtelen semmi baja sem lesz. Szóval lehet, hogy csak megtévesztés volt Lancelotnak, de nem tudom.
2016. aug. 28. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:

A forrás szerint arról van szó, hogy Emma küzd azzal, hogy ő a Dark One (Rumple suttog a fejében) és ennek egy tünete, hogy fizikailag beteg lesz de a farmon Hook-al el tudja felejteni mindezt egy időre.


[link]

2016. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm😄😄
2016. aug. 29. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!