Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meddig tart míg egy film...

Meddig tart míg egy film kijön DVD minőségben?

Figyelt kérdés
Ja és miért van az, hogy a kép már jó minőségű, de a hang még mindig mozis. Van pár film amiket már nagyon megnéznék, de még mindig nem tudom letölteni, mert még nem jó a minőségük.

2016. aug. 6. 22:39
 1/7 anonim válasza:
Pár hónap
2016. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az azért megvan, hogy "DVD-n kijön" és a "letöltöm" nem ugyanaz? :-)


A magyar szabályozás alapján egy film mozis bemutatója és DVD megjelenése között minimum 6 hónapnak kell eltelni.

Ha pedig kijön DVD-n, akkor annak a hangminősége is DVD-minőség.


Amit írsz, azért van, mert kalózfelvéteket akarsz letölteni.

Tényleg ilyen egyszerű vagy, vagy csak trollkodsz?

2016. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem trollkodok.

És igen valóban kalózfelvétel. Tehát akkor a hang csak 6 hónap után lesz rajta dvd minőség?

2016. aug. 6. 22:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A DVD-n kijön az azt jelenti, hogy meg lehet venni, és így is teszel.

Ha nem bírod megvárni a magyar megjelenést, akkor ajánlom az amazon különböző nyelvű oldalait.

2016. aug. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
NEm pont erre voltam kiváncsi, mert nem fogom megvenni. Nam indegy akkor várok tovább, azért köszönöm a segitséget!
2016. aug. 7. 09:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván akkor jön ki DVD-ben az illegálisan letölthető változat, amikor legálisan is megjelenik DVD-n.
2016. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom. De azt akartam tudni, hogy van-e pontos dátum vagy idő aminek el kell telnie.
2016. aug. 7. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!