Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csipkerózsika a WaltDisney...

Csipkerózsika a WaltDisney féle kiadásban kb. milyen magas lehet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egy fszság ez a kérdés mert animáció, de azért na. Honnan lehet ezt tudni? És hófehérke, hamupipőke stb. ?

#Disney #hercegnő #Csipkeózsika
2016. aug. 7. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
A valóságban, vagy a képernyőn? :)
2016. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, ha a képernyőn nézzük akkor vonalzóval simán le lehetne mérni. :) tudom ez egy hülye kérdés mert mesefigura. De mondjuk ha pl. kilépne a meséből mint samara, (a kör) akkor hány cm lenne ha megállna mellettünk?
2016. aug. 8. 01:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Csipkerózsika elég magas, 170-175 körül lehet. Aki még ilyen magas, az Pocahontas, szerintem. A többiek (Hófehérke, Hamupipőke, Jázmin, Belle ) olyan 165cm körül lehetnek. A legalacsonyabb szerintem Mulan, tekintve, hogy kínai.
2016. aug. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igazad lehet :) azt tudom hogy aranyhaj nem valami magas, Ő olyan 155-160 között lehet ahogy mulan is :)
2016. aug. 9. 07:46
 5/7 anonim ***** válasza:
En is kb akkoranak tippelnem oket, ha a jelenrol lenne szo de gondoljatok azert abba bele, hogy az az ido, amiben ok eltek, az nem 165-170 centis nokkel volt tele. :D A kozepkorben, ujkorban sokkal alacsonyabb volt mindenki, csak a mai vilagban szamit atlagnak a 165 cm magas lany.
2016. aug. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nagyon tetszik a kérdésed, igazán jót nevettem, köszönöm :DDD

Jaa es egyébként én is így valahogy gondolom, bár Hamupipőke olyan kis lábbal szerintem alacsonyabb volt :D

2016. dec. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha már Disney hercegnők nem kérdeztél hülyeséget elő emberöl mintázták őket.

Igen nagy valószínűségell Pocahontas 175 is Aurora 173 lehet a legmagasabb aztán gondolom Cinderella meg Belle 165 körül aztán Tiana is Mulan bár meg jegyzem szerintem akik igazán alacsonyak lehetnek az szerintem nem Mulan ha nem sokkal inkább mondanám Snow Whiet ot is Jasmine-t a legkisebbnek mig 1-2 centivel magasabbnak gondolom Ariell-t de Tianat viszont ugy Cinderella is Mulan közé Rapanzelle-t se mondanam nagynak ugy mint Ariell-t csak egy par centi ami nem látszik annyival lehet kisebb Meridat visszont magasabbnak mondanám Rapunzelle-nel ugy egy fel fejjel az uj Disney hercegnő Moanna is ugy kabe Jasminel is Snow Whiet-vel egy magas lehet a Frozen nővérek közt pedig szerintem Elsa Belle alatt van pár centivel mig huga Anna szerintem magasabb Rapanzelle-nel de a nővérénél nem nagyobb


En igy képzeltem amugy nekem Anna is Mulan a kedvencem

2017. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!