Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Sherlock sorozatot...

Melyik Sherlock sorozatot érdemes elkezdeni nézni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy Hannibalhoz hasonló sorozatot nézni. Talán ez olyan lehet.
2016. aug. 7. 20:00
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

[link]


Ezt.(:

2016. aug. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A Cumberbatch-félét.
2016. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A régi Granada félét Jeremy Brettel, mert az az igazi Doyle Sherlock Holmes és utána nagyon-nagyon ajánlom a Cumberbatch sorozatot is mint az előttem írok.

Ez a két verzió a legjobb! :)

2016. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok... Még annyit, hogy szerintem egyik sem olyan mint a Hannibál, de pl. színészek terén nagyon jók.

A BBC Sherlock egész csapata zseniális!

2016. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sokáig nem akartam nézni mást, mert nagyon hozzámnőtt a Hannibal, de nyelvtanulás miatt muszáj vagyok elkezdeni valamit. :)
2016. aug. 10. 15:43
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor erre tényleg jó a Sherlock! Lehet, hogy nem mindenkinek segít ennyit, de az én angolom rengeteget javult amióta nézem. Emellett jó szórakozás is. :)

- Megint az utolsó válaszoló

2016. aug. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Angol nyelv, angol felírat, ugye? :)
2016. aug. 11. 08:11
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát én legelőször angol nyelven, de magyar felirattal néztem. Aztán mivel rajongó lettem ( 4 éva az vagyok már XD ) többszörös újranézéskor már angol volt a felirat is. Ez szerintem inkább az alap angoltudásodtól függ és mondjuk attól, hogy mennyire tetszett a sorozat.

Ezek szerint elkezded nézni? Ennek örülök. :)

- Utolsó

2016. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, elkezdem. :) bár, ahogy nézem, nincs sok része a 2010-ben kezdődött sorozatnak.
2016. aug. 11. 14:36
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, eddig 3 évad mindig 3 epizóddal, plusz egy elég friss speciális karácsonyi rész. Tehát eddig 10 rész. Illetve ha érdekel van egy pilont az első évadhoz és egy mini youtubes epizód a 2. évad végére és 3. évad közé... 2017 elején jön majd a 4. évad, ami lehet, hogy az utolsó lesz sajnos... :(

Amúgy ha lesz véleményed vagy netán beszélgetnél róla vagy valami segítség kell a sorival kapcsolatban, akkor nyugodtan írhatsz nekem! :)

2016. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!