Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Pretty Little...

Kocsisbarbi kérdése:

Szerintetek a Pretty Little Liarsban ki ölte meg Charlotte DiLaurentist? És ki A. D, az új zaklató?

Figyelt kérdés

2016. aug. 8. 00:12
1 2
 1/16 anonim válasza:
Szerintem Jenna lehet valamelyik, de az is lehet, hogy A.D. megint olyan mint A, hogy több van belőle
2016. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Jenna szerintem is benne van valamibe meg Noel is.

De elvileg A.D. most teljesen mas, hat szerintem jobban meglepodunk mint Cecenel :D

2016. aug. 10. 09:46
 3/16 anonim válasza:
Igen... Amúgy tudtad, hogy igazából Wren lett volna A csak a rajongók rájöttek, hogy ő lesz ezért mrg kellet változtatni :D
2016. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Marmint Wren lett volna a regi A?

Hat ezt nem tudtam:D de mikre nem kepesek a pll rajongok:D de hat meg is ertem tul jo ez a sorozat *-*

2016. aug. 10. 16:49
 5/16 A kérdező kommentje:
Varok meg tippeket :)
2016. aug. 11. 03:06
 6/16 anonim válasza:
Biztos vagyok benne, hogy nem Aria A. De vannak bizonyítékok ellene és szeretném ha ő lenne A. Mint kiderült Charlottnek van egy testvére --> Aria Drake(=A.D.). Az utolsó részben volt, hogy a lányok találtak aktákat magukról, kivéve Ariaról. Szerintem ez is egy jel. Még régebben volt egy rész, amiben kiderül, hogy Aria apjának a testvére mentális zavarral küzd, amit örökölhetett. Azt is tudjuk, hogy Byron már csalta meg a feleségét. Talán Mary Drakkel is.
2016. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Amugy ezis lehetseges. De Aria vegig ott volt a lanyokkal, benne volt Archer megolesebe stb. szoval azert erre kicsi az esely
2016. aug. 12. 22:56
 8/16 anonim válasza:
Ahogy igy elmondtad tenyleg lehet, hogx Aria A.D. de en nagyon nem szeretnem.... ugy megszerettem mar ot!
2016. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem Andrew Campbell A.D. Kb az az indokom, amit a hatos is leírt. Charlotte testvére Andrew, aki mint tudjuk egyidős a lányokkal. Andrew-nak régen tetszett Aria, ez magyarázhatja azt az aktát (bár nem tudom hogy, a teória még fejlesztés alatt van:D) Andrew-t ugye örökbe fogadták, plusz a Campbell farm a babaház területére épült, vagy hogy is volt már...a név pedig stimmelne (Andrew Drake--A.D)

Az indíték pedig: Andrew utálja a lányokat, és ki akarja deríteni, ki ölte meg a testvérét.

Nem mellesleg megvan hozzá az esze, és a külseje sem üt el a DiLaurentisektől

A gyilkosra pedig ötletem sincs

Majd meglátjuk:D

2016. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utoslo, basszus van benne valami
2016. aug. 15. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!