Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?

Mi ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Nagyon rég láttam, és csak az elejét és nagyon kíváncsi vagyok, hogy melyik az a film. Ha jól emlékszek John Travolta játszik benne, de nem biztos.

Templomban vagy valamilyen egyházi iskolában kezdődött, ahol egy kisfiú a Biblia mögött képregényt olvasott. A pap ezt meglátta és büntetésképpen elverte.

Volt egy kislány, aki ezzel a fiúval barátkozott és a tiltás ellenére kint mászkáltak a folyosón, vagy hasonló. Mikor észrevették őket, a kislány leesett a lépcsőről és meghalt.

A következő jelenet sok év múlva játszódott, mikor a férfi főszereplő kilép a házból és felragaszt az ajtóra valamit, hogy ha az elmozdul, akkor tudja, hogy bent voltak a házban.

Ennyi, ami megmaradt, remélem valaki tud segíteni. :)



2016. aug. 8. 13:01
 1/5 shiba inu válasza:
Sajnos én nem ismerem ezt a filmet de remélem eszedbe jut vagy valakinek beugrik a címe
2016. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor láttad?
2016. aug. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon régen, lehetett az már 5-6 éve is
2016. aug. 11. 15:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Az Angyal (The Saint, 1997).


https://www.youtube.com/watch?v=CH10bMOApto


Forrás:

[link]

2016. aug. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez az, köszönöm szépen! :)
2016. aug. 14. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!