Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok jó sorozatokat mondani?

Tudtok jó sorozatokat mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nagynénémnek keresek sorozatokat.A Gossip Girlt,PLL-t,és a Good Wife-ot szerette nagyon,most is valami ezekhez hasonlót keresek.Igazából a lényeg,hogy izgalmas legyen,ne legyen túl lassú cselekményű.

Előre is köszönöm!



2016. aug. 10. 16:46
 1/4 Suficientes válasza:

Sziaa!:)

En akkor a szuletett felesegeket ajanlanam.

Sajnos tobb ilyen nem jut eszembe amit lattam, de rengeteg ilyen kerdes van nezz korul ott:)

Estleg picir mas mufaj: Barka(spanyol de akkoris a legjobb)

Internatus(ez is spanyol ez egy virusrol szol)

Bates motel(ez egy skizorol szol)

The 100

Scream

Hajsza

Vampienaplok

Remelem tudtam segiteni:)

2016. aug. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ZöldGyíkember válasza:

Ha már Good Wife, akkor próbálja meg a Suits-ot, első két évadot mindenképp. Ezenkívül: Pretty Little Liars, Scandal, How to Get Away with Murder.


Más mint a felsoroltak, de Breaking Bad. 10 pontos sori

2016. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ezeket a fordulatokkal teli, izgalmas sorozatokat szereti, akkor én mindenképpen ajánlom a 'Shadowhunters' (Árnyvadászok) című sorozatot, bár még csak egy évada van, és csak magyar felirattal érhető el, azonban egyszerűen imádom! Kicsit ilyen misztikus jellegű, de borzasztóan jó!! :)
2016. aug. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Azért jöhetnek még ajánlatok!

Igazából ő külföldön él,Netflixe van.:)

2016. aug. 27. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!