Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is rosszak ezek a...

Shan-Yu kérdése:

Szerintetek is rosszak ezek a mostanában DC képregényekből készülő filmek?

Figyelt kérdés

Sztem Christopher Nolan nagyon értett hozzá, ellenben azóta senki sem.

Csak a Disney/Marvel által gyártott filmek jók sztem.



2016. aug. 10. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nyugodtan általánosíthatunk és elhagyhatjuk azt, hogy ezeknek a képregényfilmeknek a legkisebb mértékben is lényeges dolog lenne a kiadója, vagy a stúdiója ahol ezeket készítik.

Tudjuk, hogy nem attól lesz egy képregényfilm jó, vagy rossz, mert a stúdió/kiadó, ahol megalkotják, annak x-el, vagy y-al kezdődik a neve.


Szóval igen, nem véletlen, hogy a képregényfilmek általában miért olyan ostobák, mint egy pár rendőrcsizma. És ez annak köszönhető, hogy a producerek és stúdiók szakemberei annyira önbizalomhiányosak (és pénzéhesek), hogy több százmillió dollárt nem fognak befektetni egy olyan produkcióba, ami nem fog tömegeket a moziba csalni.


Persze azért a Nolan féle Batman filmek sem számítanak annyira jó filmeknek. Túlértékeltek.

Az a különbség, hogy Nolan leginkább tud mértéket tartani. Nagyon jó akciót tud csinálni, ami olyan dinamikát és feszültséget kap a képi világnak és a kiváló zenéknek köszönhetően, hogy az elvarázsolja az embert.

2016. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sztem a Marvel filmek általában rendben vannak.

Azt nem értem hogy miért 2,5 órás mind.

2016. aug. 10. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első válaszolóhoz, Nolan szerintem is túl van tolva. Mondjuk nekem a Batmanjei igazi szenvedést jelentettek, mert iszonyatosan el volt nyújtva mind. A sok sablondumáról és a folyamatos lelki zrikáról, meg a nagy bölcsességekről nem is beszélve.

Az igaz, hogy a DC általában gyatra minőségű filmeket tol, de amiket a kedvenceim:

Batman 1-2

Superman 1-2

Constantine (bár ezt a DC leányvállalata csinálta)

A Marvel is csinál gagyi dolgokat, de kimondottan rossznak egyiket sem mondanám. Bár a Pókember 3. részt rendesen elbénázták.

2016. aug. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De hogy nem tud a dc jó filmeket csinálni ott az acélember batman v superman bövitet verzio justice league snyder cut.

2 es a pókember 3 az pont hogy jó vot nem értem mi a franc bajod van vele a csodálatos pókember film ami nagyon gyatra volt ha nem tetszenek a mostani filmek akkor ne nézd

2022. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"3 as válaszolo"
2022. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!