Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lett vége a Hannibal...

Hogy lett vége a Hannibal harmadik évadának?

Figyelt kérdés

Igazából nem akarom tudni, mert megakarom nézni a sorozatot, csak hát az internetnek hála kaptam nem kis spoilert a végéről. Egy gif volt amin Will és Hannibal csupa vér és épp mintha leesnének valahonnan. Ez engem elég rendesen gallyra tett, szóval csak annyit mondjatok kérlek, hogy jó vége lesz vagy rossz, esetleg homály övezi hogy mi történt velük.

Szóval teljesen ne lőjétek le a végét, csak utaljatok. Nekem a jó vég az lenne, ha mindketten élnének. Bár az a gif nagyon nem ezt mutatja. :(


Köszi a válaszokat! :D


2016. aug. 10. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Hannibal biztosan életben maradt, mivel az after creditsben éppen főzött valakiből valakinek.

De Willt nem lett volna értelme életben hagyni, ha később Clarice Starlingot akarták behozni.

2016. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Úristen, mostmár tényleg muszáj leszek megnézni. :D


De nem, remélem Will is életben van, mert belepusztulok, ha nem. Viszont elkaszálták és eddig még senki nem vette meg a folytatást, ha jól tudom. De addig legalább élhetek a többi fannal egy kis álomvilágban.

;)

2016. aug. 10. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a sorozat lényegében előzménye a régi Hannibal filmekben. Aki azokban él, az a sorozatot is túléli.
2016. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!