Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani vicces és...

Tudnátok mondani vicces és komoly 14-15 éves lányoknak való filmet?

Figyelt kérdés

2016. aug. 10. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Mármint hogy legyen egyszerre vicces, de komoly is?


A kölyök

A diktátor

Idétlen időkig

Forrest Gump

Némó nyomában

Toy Story 3

Agymanók

Aranyláz

Modern idők

Lady Éva

Lenni vagy nem lenni

Ének az esőben

Toy Story

Toy Story 2

Belleville randevú

L'ecsó

WALL-E

Fel

2016. aug. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat kijavítom

Vicces vagy komoly*

2016. aug. 12. 00:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Bajos csajok.
2016. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire komoly. Ha komolyabb vonal érdekel, akkor az európai filmeket figyeld, különösen Thomas Vinterberg, Lars von Trier akit szeretek (ezek dán filmek), de nézz szét lengyel, svéd, francia filmek között is. Bár nem biztos, hogy megérted őket, viszont szerintem jobb minél hamarabb elkezdeni nézni, és nem a Hollywoodi szirupos giccseken nevelkedni.
2016. nov. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! A francia filmeket magyon szeretm de a többit is megnezem:)
2016. nov. 18. 22:55
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Annie Hallt szeretem és vicces.

Egyébként mit értessz komoly film alatt? :) régi filmeket is nézel, illetve milyen témára gondolsz?

2016. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát a halál témájú, az érzelmes és a thriller(pl lány a vonaton) filmeket nagyon szeretem, nagyon el tudok bennük merülni, elgondolkodtatóak:)
2016. nov. 19. 18:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Less rá a Cannes-i filmfesztiválon bemutatott filmekre (akár a kezdetektől fogva)...nagyon sok mély gondolatú filmet mutattak be. Sokkal nívósabb, mint az Oscar, vagy a Hollywoodiak.

Egyébként amit mindenkinek ajánlok, lehet hogy túl durva, de a rekviem egy álomért kötelező darab..egy életre benned marad, hogy droghoz nem nyúlunk. A másik kedvencem pedig a Harcosok klubja. A kapitalizmus, az anyagi javak hajszolását és a pénz rabszolgaságát mutatja be. Mind a kettő elég nyomasztó.

2016. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!