Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki segítene, aki volt már...

Valaki segítene, aki volt már 3D mozi filmen? Hogy megy ez?

Figyelt kérdés
Hol adják a szemüveget, a pénztárnál vagy mielőtt bemennék? Egy 15 soros teremben jó hely a 10. sor közepe?
2016. aug. 12. 14:27
 1/4 anonim válasza:
100%
Valószínűleg a bejáratnál kapod meg és az szerintem jó hely lesz. Jó szórakozást! (:
2016. aug. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2016. aug. 12. 14:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Változó. A Westend-ben azt hiszem ott kapod, ahol bemész de a Pólusban pedig a pénztárnál. Ajánlatos megtartani a szemüvegeket, mert ha rendszeres mozilátogató vagy, akkor jópár popcornt meg lehet vele spórolni. Én még nagyon ajánlom moziba a a füldugó viselését, mert eléggé káros tud lenni a hallásra akár gy film végig ülése is, mert nagyon hangosan adják... Én egy pár Alpine Music Safe Classic-ot hordok moziban és meglepően az első 3-4 perc alatt hozzá is szokik a füled és élvezhető marad teljesen a hanghatás. :) Szóval nagyon ajánlom ezt a dolgot is. A közép-közép hely pedig számoma a tökéletesen hely mozikban. :)
2016. aug. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. aug. 12. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!