Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc sorozatotok...

Melyik a kedvenc sorozatotok és miért?

Figyelt kérdés

2016. aug. 13. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Teen wolf az egyik kedvenc sorozatom ;) Ha szereted a vérfarkasokat, és nem tartózkodsz azoktól, amelyeknek kell egy kis időt adni,hogy jobban kibontakozzon a történet, akkor ezt nagyon tudom ajánlani ;)
2016. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

The 100

Under The Dome

Game of Thrones

Criminal Minds

The Walking Dead/FearThe Walking Dead


Nem tudom miért tetszenek, de egyszerűen megfognak.

2016. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Három kedvenc sorozatom van.

1. Már megint Malcolm. Gyakorlatilag minden egyes tulajdonságáért szeretem. A karakterek, a sztori, a humor, a karakterek, a színészek, a karakterek, a komoly mondanivalók... A karaktereket már mondtam? Meg nagyon tetszik benne, hogy nem olyan idilli az alapszituáció, mint egy Így jártam anyátokkal, Életem értelmei, Jóbarátok, ésatöbbi sorozatokban, hanem egy nehéz körülmények közt élő diszfunkcionális család életét követjük nyomon, akiknek ráadásul náluk csak furább emberekkel vannak körülvéve. Így a konfliktusoknak is sokkal jobban életízük van, még akkor is, ha egy csomószor már a teljesen szürreális mialófaszez irányába hajlik a cselekmény. És úgy az egész nagyon-nagyon egyedi, főleg ahhoz képest, hogy egy olyan műfajban foglal helyet, melynek a sikeresebb képviselői is csomószor klisés, kínos hülyeségek.

2. Samurai Champloo. Nem vagyok egy nagy animefan, ezt is csak két okból kezdtem el nézni. Egyrészt, mert az egyik kedvenc zenészem (is) dolgozott a soundtrack-en, másrészt mert egy anime-megszállott barátom azt mondta, hogy ha valami illik a személyiségemhez és anime, akkor az ez. És milyen igaza volt! Úgy az egész ötlet, hogy fogjuk az Edo-érabeli Japánt, és anakronisztikus módon tegyük tele hip-hop-os, meg egyéb modern utcai stílust sugárzó elemekkel már hatalmas, de imádom itt is a karaktereket, meg a kémiát, ami köztük van, az animáció, meg a zene gyönyörű, a történet és a humor pedig egyszerűen zseniális, úgy, hogy egyik elem se szokványos, még akkor se, ha egy rész cselekménye, vagy tanulsága olyasvalami, amit már sokszor láttunk.

3. Breaking Bad. Szerintem az indoklás itt elhanyagolható. :D

2016. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bates Motel.Ha valaki szereti ezt a mufajt, garantaltan imadni fogja a sorozatot.Tovabba nagyon szeretem Freddie Highmoret mint szineszt.Nagyon izgalmas, meglepetesekkel teli, van benne szerelmi szal is..Odakat tudnek zengeni rola, de inkabb csak kezdjetek el!:)
2016. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sorrendben kb.

Under the dome

Orange is the new black

És végül a Stranger things - Ez idén jött ki, még csak egy évada van az is 8 részes, viszont engem nagyon megfogott.

Eleve szeretem a természetfeletti sorozatokat, de ebben megfogott a látvány is. A 80-as években játszódik, és elképesztően jól el lett találva mind a zene, a berendezés, mind a színészek/karakterek összhangja, szóval mindenképp ajánlom!

2016. aug. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Trónok harca
2016. aug. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SzJG fann ***** válasza:

Nekem 2 kedvenc sorozatom van,de nem tudom eldönteni melyik a jobb,ezért a számozás nem rangsorolás képpen van.

1.Anubis házának relytejei. Egy kalandos érdekes sorozat,fullba egyiptomi istenekkel.

2.Árnyvadászok (Shadowhunters). Ennek még nincs magyar szinkronja csak angolul magyar felirattal. most készítették januárban valamikor. Ez a sorozat a Végzet ereklyéi könyvről készítették,kicsit átírva,a lényeg így is ugyan az,de ugyan olyan fantasztikus mintha ugyan az lenne.

2016. aug. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!