Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A suicide squad-ban Joker...

A suicide squad-ban Joker miért kínozta meg a pszichológusnőt aki szerelmes lett belé? És miért kellett a nőnek beleugrania abba a vegyi anyagba? És a killer crok az ember vagy az, hogy lett ilyen?

Figyelt kérdés

2016. aug. 13. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
És neked miért kell szétspoilerezni a filmet?!
2016. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor nekem meg azt mond el, hogy ha nem akarsz megtudni a filmről sok dolgot akkor minek olvasod az azzal kapcsolatos kérdéseket? És amúgy is amiket leírtam azok benne vannak az előzetesbe is...
2016. aug. 13. 19:06
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Joker amióta szerepelt a Batmanban azóta pszichopata, szerinted?
2016. aug. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, de azt hittem van valami oka azon kívül, hogy mert csak.
2016. aug. 13. 19:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy olyan őrült legyen mint ő, meg eleve dilid, nem kell neki ok se.

Így született.

2016. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
és a többire valaki tud választ adni?
2016. aug. 13. 20:52
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Olvass képregényt amúgy és megtudod. Lehet mondani hogy ők a legjobb anti-hős csapat... de azért vannak a DC-nek elég beteg antagonistái.... ők csak könnyen vászonra vihetők voltak.
2016. aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 drake13 válasza:
100%
Elmondom,hogy mit gondolok úgy,hogy nekem sem volt sok szerencsém DC filmekhez. 1. Nyilván a sajátképmására szerette volna formálni (pedig előtte is elég jó nő volt :D ),és az elektrosokk jó eséllyel "helyre tette" a csajt. 2. Ennek gondolom csak művészi értelme volt,nagyon szép volt mi tagadás,viszont utána nem változott meg a csaj,emiatt gondolom,hogy az csak egy elég érzelgős képsor volt. 3. Ahogy a filmből kivehető ezek a metahumánok az emberek előtt is éltek már,és szerintem ő is így született alapból. Remélem tudtam segíteni!
2016. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Joker azért kínozta meg, hogyy olyan őrült legyen ő is. A vegyi anyag oedig ugyanaz volt, mint amiben a killing joke eredettörténet szerint a normális emberből aki beleesett megszületett Joker. Azért zöld a haja és fehér a bőre.

Killer Crocról a filmben is elmondták, hogy egy betegség miatt született elváltozott bőrrel. És a filmben nagyjából azt mondta Waller, hogy mivel szörnyként nézett ki, az emberek szörnyként bántak vele és ettől belülről is szörnnyé vált.

2016. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen kicsit figyelmetlen voltam. Köszi a válaszokat! :)
2016. aug. 16. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!