Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Oroszlánkirály előzményekről...

The Wounded Eagle kérdése:

Oroszlánkirály előzményekről t*d-e valaki valamit dobni?

Figyelt kérdés
legyen az akár képregény akár animációs akármi... láttam már Wiki-n megírva pl Zordon és Mufasa miért ridegültek el... képes illusztrációt is pl a Bivalyos esetről stb stb de sehol se találok róla normálisan levezetve semmit csak csipegetve... valakinek ötlet?

2016. aug. 14. 06:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem pontosan jó, de benne van minden.

2016. szept. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van valami olyan videó jutubon, hogy "What happened to Scar?" , szerintem ez volt a neve, pár éve láttam, amúgy nem tudom, pontosan melyik videó, de van belőle többféle is ilyenből. Én emlékeim szerint egy olyat láttam, amiben csak képeket fan-artokat mutogatnak, és abból is leszűrhető minden, hogy miért nem szerették egymást Mufasa és Zordon.
2016. szept. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, de miért cenzúráztad ki a "tud" szót? Az nem trágár szó.


Amúgy, hogy a kérdésre válaszoljak: Nem tudok. :)

2017. dec. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Asszem,régebben volt olyan, hogy a tud szót vagy egyes alakjait nem engedte a rendszer a főkérdésbe beleíeni.
2017. dec. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na de hogyhogy nem engedte bevinni a rendszer? A tud szó nem trágár.
2017. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy, mint ahogy az "azt szeretném kérdezni", és a "sziasztok" szavakat sem engedte, mert azt akarták az oldal készítői, hogy a kérdés lényegére koncentráljon. Régebben én is belefutottam valami ilyesmibe, azóta már lehet, hogy engedi. De amúgy az is lehet, hogy nem próbálta meg, csak emlékezett rá, hogy régen már volt ilyen korlát, és akkor egyből ki akarta írni, nem akart ezzel vacakolni. Amúgy, asszem, a "Tudnátok" szó pl olyan volt régen, és akkor onnan jöttek ezek, vagy efféle kérdések, hogy "Írnátok írni...?" mert a tudnátokot behelyettesítette, és az írni-t el feleljtette azután kitörölni. Nekem is fura volt egyszer, egy régebbi kérdésemnél.
2017. dec. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 UshariScar ***** válasza:
100%
Itt van Zordon eredettörténete (Zordon énekli el): https://www.youtube.com/watch?v=UOriga62S9o
2021. febr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!