Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha lehetne összejönnétek...

Ha lehetne összejönnétek Jaime Lannisterrel a Trónok harcában?

Figyelt kérdés
Ha ti is egy szereplő lennétek és lenne ra esélyetek

2016. aug. 15. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
nem, mert hiába mutatott némi jellemfejlődést, a testvéréhez való beteges vonzalma megmaradt, még ha Cersei meghalna, akkor sem. Ellenben az őt alakító színésszel meg lehet, mert kinézetre nagyon bejön :P
2016. aug. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem.

Kíváncsi vagyok, hogy a hetedik évadban milyen jellemfejlődést tapasztalhatunk nála, mert nekem akármennyit is változott eddig még mindig "rosszul esik" a Cerseihez való beteges viszonya. Nem érdekelne, hogy a testvére, ha legalább normális ember lenne. De hogy Jaime mit lát benne, azt nem tudom.


Ha én is szereplő lennék akkor sem, de csak azért, mert én más karakterrel shippelem őt és nyilván ezt ha én ott lennék, mint szereplő is észrevenném.

Ha mondjuk minden kötél szakadna és valamilyen úton módon összeházasítanának minket, akkor viszont nem bánnám. Mármint hogy nem sírnék éjt nappallá téve, hogy jaj, de s**r nekem. Mert azért annyira nem rossz fej mostanában. Remélem kinyírja Cerseit. :D

2016. aug. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Utolso

Mit csinalsz egy masik szereplovel?

Ne haragudj csak nem ertem

2016. aug. 15. 20:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez egy angol szó, amit akkor használunk ha szerintünk két ember egy fandomban (pl. a Trónok harca egy fandom) összeillik, egymásnak lettek teremtve stb. Tehát az adott két karaktert "shippeljük".
2016. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Es te kivel shippeled Jaimet?
2016. aug. 15. 21:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Briennel, bár őt mostanában Tormunddal akarják összehozni. A hatodik évadban egyébként teljesen egyértelmű hogy Brienne bele van zúgva Jaimebe.
2016. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat nekem nem szimpatikus valahogy nem tudom elkepzelni Jaime mellett, lehet kulspleg
2016. aug. 15. 23:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaja, Jaime Briennehez passzol és fordítva.
2016. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem illenek össze.
2016. szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!