Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit nézzen egy apuka és a lánya?

Mit nézzen egy apuka és a lánya?

Figyelt kérdés
Az apuka 46 éves, a lány pedig 14. Tudnátok olyan filmeket ajánlani, amit mindketten élveznek?

2016. aug. 17. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy 14 évessel gyakorlatilag akármilyen filmet nézhetsz.

Jó kis Michael Moore dokumentumfilmeket tudok ajánlani:

- Kóla, puska, sültkrumpli (a Columbine iskolamészárlásról és az amerikai fegyvertartásról szól)

- Sicko (feliratos, de nagyon érdekes, az amerikai egészségügyi rendszerről szól)

- Kapitalizmus: Szeretem!

- Hű de nagy (lényegében amerikai cégekről szól, akik a versenyképesség megőrzése végett, áthelyezik a székhelyüket, ezzel rengeteg munkást elbocsátva)

- Fahrenheit 9/11 (Bushról, 9/11-ről szól)


Aztán még vannak érdekesek, amik nem Michael Moore dokumentumfilmek:

- Élelmiszeripar RT. (az amerikai élelmiszeriparról szól és arról, hogy az egészet hogyan irányítja a Monsanto)

- Super Size Me (a McDonald's-ről szól, egész pontosan arról milyen károsak az ételeik)

2016. aug. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Attól is függ, hogy neked és a lánynak mi az érdeklődési köre... :)

Gondolom "hétvégi " apukáról van szó, így talán a filmnézés után beszélgetésbe tud " torkolni" az egész.

Szerintem erre a legjobb film ( bár nem tudom mennyire mozognak otthonosan Hamlet témában az apuka és a lány -> ajánlok előtte egy kisebb gyorstalpalót, hogy miről is szól a Hamlet : [link] Szerintem ez az, ami a leghitelesebben adja vissza az emlékeket, illetve ad kiinduló pontot )

Viszont a film maga egy nagyon régi ám vicces : Rosencrantz, Guildenstern halott .

Kisebb segítségként: a szerző, aki az egészet írta úgy gondolta, hogy a Hamlet már elunt téma , mi lenne ha az egész cselekményt teljesen mellékes szereplők szemszögéből néznénk végig. :) ( Nem olyan nagy hahotázós film , inkább olyan két hülye semmit se tud arról ami körülöttük folyik történet, de szerintem egy 14 éves , ha tudja mi is folyik -> Hamlet ; szerintem értékelné... )

2016. aug. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Brian élete.

Avatar .

2016. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából én vagyok a lány, és bármilyen filmet megnézek, csak az a lényeg, hogy apunak is tetszen. Az életrajzi filmekért nem nagyon rajong, de megkérdezem tőle, és lehet, hogy megnézük. Aki tud, az ajánlon még nyugodtan.
2016. aug. 19. 22:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Star Wars, Star Trek, Tronok Harca, Mentalista, Dr Csont, Marvel filmek, Avatar, Vigjatekok pl Adam Slander (nem tudom igy irjak e ),Eddie Murphy filmek nagyon jok 😄

Mi ezeket szoktuk nezni

2016. aug. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!