Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi animációs sorozatokról?

Figyelt kérdés

Elsősorban a Comedy Central által sugárzott, vagy azokhoz hasonló rajzfilmekre gondolok. A Family Guy / South Park / Simpson család hármast most hagyjuk ki belőle. :)


Amerikai fater: Vannak benne jó poénok, de számomra kicsit erőltetett, gyakran jelentkezik az a bizonyos "ezt láttam már valahol" érzés. Kicsit olyan, mint egy felhigított Family Guy. Jók a karakterek, de nincsenek annyira kidolgozva, vicces, de azért a székről sem szoktam lefordulni, és bár sok epizódnak van ötletes alapszituációja, valahogy sosem sikerül kimaxolni azt. 10/6


The Cleveland Show: Hasonló, mint az előző, annyiban jobb nálam, hogy a karakterek szórakoztatóbbak. Kicsit hétköznapibb, de számomra ezért is volt élvezhető, szerintem kihozták belőle a legtöbbet. 10/6,5


Brickleberry: Na ez nálam az egyik favorit, instant röhögőgörcs szinte az összes rész, elejétől a végéig. A karakterek zseniálisak, tele van hatalmas poénokkal, morbid szituációkkal. És ami még nagyon megfogott benne, hogy sokkal kiszámíthatatlanabb, mint a legtöbb ilyen sorozat. Nem vitás, hogy az egyik leggonoszabb humorú rajzfilm, de nekem pont ezért lett ekkora kedvencem. Kár, hogy elkaszálták, sokkal több lett volna még ebben a sorozatban. 10/9


Furcsa amcsik: Régebben adták, ha jól emlékszem, sajnos csak 2 évadot élt meg. A karakterek itt is el lettek találva és az alapötlet is remek volt. Ami még tetszett benne, az a nagyon elvont, és picit szürreális köntösbe bújtatott társadalomkritika, ami miatt tényleg el lehetett merülni picit a részekben. Nem voltak túl nagy elvárásaim, de nagyon jó döntés volt végignézni. 10/8,5


Futurama: Az alapsztori nagyon tetszett, és többé-kevésbé elégedett is voltam a sorozattal. Bár néhol picit erőltetett, és sok is tud lenni nagyobb mennyiségben, azért a poénok és a karakterek egyaránt szórakoztatóak, le tud kötni. 10/7


Archer: Ez egyértelműen zseniális, az egyik legjobb rajzfilm, mit valaha láttam. Egyszerűen a 7 évad alatt egyszer sem éreztem, hogy elfáradt volna a sorozat, mindig ki tudtak találni valami újat a készítők. Nincs benne társadalomkritika, nincs komolyabb üzenete a részeknek, egyszerűen csak szórakoztatni akar, és ez hiánytalanul megy is neki.

10/9,5


Bob burgerfalodája: Nekem picit száraz, le tud kötni, de annyira nem függtem rá. Nem kifejezetten rossz, de bármilyen szemszögből nézem, mindenhogy eszembe jut legalább egy rajzfilm, ahol az adott dolog jobban működik. Átlagnál jobb persze, de nem lett kedvenc. 10/6


Kertvárosi gettó: Kicsit a South Park-ot juttatta eszembe, itt is egyaránt jelen voltak a sírva röhögős poénok/beszólások, mellettük pedig a helyenként igen mély mondanivaló. A grafika nagyon tetszett, felesleges karakter gyakorlatilag nincs is benne. Ami pedig a legfontosabb, hogy végre nem úgy mutatta be az afroamerikai közösség problémáit, hogy közben végig a fehéreket vádolta, mint a legtöbb liberális propaganda, hanem egy hatalmas görbetükröt tartott a feketék számára is. Kategóriájában mindenképp mérföldkő, kár, hogy a negyedik évad már nem jelent meg itthon. 10/9


Mr. Pickles: Erre nem igazán találok szavakat. Annyira beteg, annyira elvont, annyira gonosz az egész rajzfilm, és pont ezért baromi szórakoztató. Bár egészen máshogy közelíti meg a fekete humort, mint mondjuk a Brickleberry, legalább annyira szórakoztató tud lenni. 10/9


Firka Villa: Ez pedig egyenesen a legelvontabb f..ság, amit valaha láttam. Komolyan nem értem, kinek és milyen körülmények között jutottak ezek a dolgok eszébe, de remélem, már kezelik valahol. Első nekifutásra másfél részt bírtam ki belőle, másodikra sikerült csak végignéznem. Aki bírja az ilyen elvont, értelmetlen dolgokat, annak mindenképp ajánlom, hihetetlen módon képes lefárasztani, ebből a szemszögből mondjuk zseniális. 10/???



2016. aug. 18. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nálam ilyesmi rajzfilmek terén jelenleg a Rick and Morty viszi a pálmát, kb olyan mint egy elborultabb futurama, de nagyon filozofikus és társadalom kritikus is. És kreatív. Egy vissza a jövőbe paródiából indult a sorozat amúgy, ha nem ismered mindenképp ajánlom :)
2016. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Amerikai fater: Érdekes, hogy eredetileg arra készült, hogy a készítő itt fejezze ki a politikai mondandóit, de ehelyett mégis a Family Guy játszotta ezt a szerepet. Jobban megírtak a karakterek, következetesebbek (míg mondjuk a FG esetében minden szereplő mára teljesen megváltozott) a történetei szilárdabbak. Szintén előnye elődjéhez képest, hogy nem sokszor hagyatkozik olyan lusta, olcsó poénokra, mint a random pop-kulturális utalások vagy cutaway gegek.


The Cleveland Show: Elmegy. Szintén nem olyan irritáló, mint a FG, de sok egyedit sem tudott számomra felmutatni.


Brickleberry: Abszolút legalja hitvány szemét, az egyik legrosszabb modern rajzfilm. A humor kimerül abban, hogy "hú, milyen durvák meg sértők tudunk lenni a gyenge idegzetűek számára". Tartalma nincs, erőltetett, gyermeteg, hatásvadász, nagyon érződik, hogy csak hozzá nem értő módon le akartak utánozni más híres felnőtteknek szánt animációs vígjátéksorozatokat. Érthetetlen, hogy egyáltalán megélt ennyi évadot. Szóval a lehető legteljesebb mértékben nem értek egyet veled.


Furcsa amcsik: Ebben viszont egyetértek.


Archer: Nem láttam belőle eleget.


Bob burgerfalodája: Kikapcsol, nem túl hatásvadász vagy trágár, a poénok sem érződnek túlontúl durvának. A szereplők kedvelhetők, és engem kimondottan az egyedi rajzstílusa sem zavar.


Kertvárosi gettó: Egyetértek. A 4. évadot nem láttam, de csak rosszat hallottam róla a rajongóktól is, ami alapján nem is bánom, hogy nálunk kihagyták.


Mr. Pcikles: Csak részleteket láttam belőle, ezek alapján kerülöm, mint a pestist. Szintén az értelmetlen durvaság kategóriája, azaz ahelyett, hogy bármilyen értéket képviselne, az az egyetlen célja, hogy kiderítse, mennyi elborult szarságot engedélyez a magas korhatár. Nem csoda, hogy az ilyenek miatt a felnőtteknek szánt animációs műveket nem veszik komolyan.


Firka Villa: Paradox módon ez is elvőre ugyanebbe a kategóriába tartozna, de a poénok legalább kreatívak és a szereplők kedvelhetők a maguk utálatos módján. Ezt nagyban elősegíti, hogy végig milyen "rajzfilmes" marad. Bár ez is képes olyan túlzásokba esni, amik a néző kedvét szegik.

2016. aug. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amerikai fater:Egyetértek. 10/6 Cleveland Show: Clevelandot alapból nem szeretem ,ezért nem tetszett 10/6 Brickleberry: Ez nagyon tetszett csinálhattak volna még 2-3 évadot 10/8.5 Furcsa Amcsik:Ebben egyetértek. 10/8 Futurama: Ez nekem nagyon tetszett. Ilyen rajzfilmekből a 3. kedvencem 10/9 Archer: Ezel teljesen egyetértek. 10/9.5 Bob burgerfalodája: Hát ez szerintem az egyik legrosszabb rajzfilm 10/5 Kertvárosi gettó: Ezzel egyetértek a második kedvenc rajzfilmem 10/9.5 Mr.Pickels: Ezt tegnap kezdtem el nézni. Firka Villa: Ez nekem nagyon tetszett sokat tudtam röhögni rajta. Nyolc rajzfilm szereplő összezárva egy villába :-D Ez szerintem legalább olyan jó, mint a Brickleberry 10/8.5 Nem írtad a Rick and Mortyt de leírom a véleményemet(remélem nem zavar) Szerintem nagyon jó remélem sok évadot meg fog élni 10/8.75
2016. szept. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

Az én véleményeim:


Amerikai fater: Egy időben néztem, de már nem foglalkozom vele. De attól még jó.


Cleveland-show: Rasszista és unalmas føs.


Brickleberry: Egyik legrosszabb felnőtteknek szóló rajzfilm, amit valaha láttam.


Futurama: zseniális.


Archer: egy-két részt láttam, nem jött be.


Bob burgerfalodája: Unalmas és humortalan.


Kertvárosi gettó: elmegy.


Mr. Pickles: A legrosszabb felnőtteknek szóló rajzfilm, amit valaha láttam. Tűzre vele!!!


Firka villa: Elmebeteg, de jópofa. Nekem tetszett (a film viszont szär volt).

2017. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Ja, és ha már szóba került a Rick and Morty: az a legjobb felnőtteknek szóló rajzfilmsorozat, amit valaha láttam. Überkirály császárság. 10/100 :)
2017. okt. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!