Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz az Amerika Kapitány;...

Lesz az Amerika Kapitány; Polgárháborúnak folytatása?

Figyelt kérdés
A filmnek nincsen egy határozott befejezése és van pár megválaszolatlan kérdés, ezért értelmes lenne ha lene folytatása, viszont eddig nem találtam semmi arra utaló jelet, hogy meg fogják csinálni.

2016. aug. 18. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"Közvetlen" folytatása (olyan módon, mint teszem azt Vissza a jövőbe 1-nek a második rész) nem lesz, de a karakterek a következő Marvel filmekben is szerepelnek és ott nyilván szóba kerül majd, hogy mi történt velük azóta. Milyen kérdésekre gondolsz amúgy?
2016. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Amerika Kapitánynak egyelőre úgy tudom nem terveznek folytatást. Viszont a Marvelhez híven, valószínűleg a következő Bosszúállók filmben fognak majd mindent tisztázni :) Egyébként milyen kérdésekre gondolsz?
2016. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy Polgárháború 2, nem lesz folytatása. Viszont úgy lesz, Fekete Párduc, A csodálatos Pókember 3, Bosszúállók 3. Ezekben folytatódik a sztorija mindenkinek.
2016. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azokra a kérdésekre gondoltam, mint például mi lesz a bosszúállókkal miután Amerika Kapitány kimenti őket, hisz utána körözni fogják őket, vagy, hogy Vasember megbékél-e és visszamegy-e, vagy, hogy mi lesz Bucky-val.
2016. aug. 19. 08:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat:)
2016. aug. 19. 08:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki fog derülni minden. Bucky amúgyis benne lesz a következő Bosszúállókban.
2016. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. aug. 20. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!