Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmek várhatóak a DC...

Milyen filmek várhatóak a DC filmes univerzumban?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne,hogy milyen filmek várhatóak vagy feltételezve vannak a DC filmes univerzumban.Itt nem a 100%-os filmekre gondolok(pl.Justice League vagy Wonder Woman)hanem inkább azokra amik még nem biztosak,ilyen például egy Ben Affleckes Batman szóló film,mert én nagyon szeretném látni a Jated Leto Jokerével és Harley Quinnel.Ami tény,hogy utána néztem ezeknek,de nem láttam szóló filmeket,vagyis Batmaneset nem.Szóval szeretném tudni,hogy ezek tényleg biztosak-e vagy csak pletykák és még semmi nem biztos.

2016. aug. 19. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Shazam,Cyborg,zöld lámpás film. Szerintem az Aquaman film meg lesz csinálva ugyanúgy, mint a Flash.
2016. aug. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lesz még Igazság Ligája 1, 2.
2016. aug. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Érted?? ***** válasza:
100%
Biztos, hogy lesz Batman film, Ben Affleck fogja rendezni. Csak a megjelenése nem biztos, de már a forgatókönyvön dolgoznak (amit szintén Affleck ír)
2016. szept. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lesz Batman film, Deathstroke lesz a főellenfél, de szar lesz, mert a megölt Robinból, azaz Jasonból lesz Deathstroke, tehát az eredettörténet egyenlő a nullával.
2016. szept. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Érted?? ***** válasza:
100%
Az utolsónak: Ezt mégis honnan vetted? Még az se biztos, hogy Deathstroke lesz az ellenfél (csak egy Ben Affleck által kiszivárogtatott videó alapján gondolnak erre, de könnyen lehet, hogy csak a JL filmben lesz benne), de az, hogy ő Jason Todd... ez a legnagyobb baromság amit valaha hallottam. Manapság amúgy is mindenkire rásütik a Jason Todd jelzőt. Tavaly ilyenkor még az új Joker akart Jason lenni, most meg már Deathstroke lett a rajongók kiszemeltje. Zseniális.
2016. szept. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam,hogy Deathstroke a Suicide Squad 2-ben fog feltűnni először.Inkább annak örülnék ha Joker lenne mint főellenség,mert Jared Leto Jokere kegyetlen szar volt,de szerintem Batman mellet jól működne.Mellesleg nagyon zavar,hogy Harley Quinn benne van az univerzumban,Bár nem is az zavar,hanem az amire hasznáják.Szörnyű,hogy mennyire marketingre megy a karakter.U.I:Jared Leto példát vehetne Heath Ledgerről(lehet rosszul irtam)
2016. szept. 4. 20:22
 7/8 Érted?? ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Jared Jokere egy teljesen más személyiség, mint Heath Ledgeré. Inkább ne vegyen példát, mert az olyan lenne, mintha lekoppintaná a már működő változatot. Max a szerepre való készülésben vehetne példát, de Jared is rengeteget készült a szerepre, csak a zseniális Davidék kivágták a jeleneteit.

2016. szept. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kivágtak egy nagycsomó Joker jelenetet ! majd a bővített változatot nézd meg és utána mond hogy rossz a Leto féle Joker de amugy is szerintem azért nem adtak akkora szerepet a suicide squadban jokernek mert más tervük van vele majd az új batman filmekben.
2016. szept. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!