Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Üdv! Borutóval lenne kapcsolat...

Üdv! Borutóval lenne kapcsolatos kérdés a többi lent?

Figyelt kérdés

Na szóval, nem láttam a filmet meg ilyesmi szóval úgy állok a dologho, egy amv-be láttam hogy Narutó fián egy áthúzott avarrejteki fejpánt van, én ebből arra következtettem ,hogy ő bukott ? vagy csak sérült a fejpánt egy harc közben ?

Válaszokat előre is köszönöm !



2016. aug. 21. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:

A filmet én se láttam, de nem hiszem, hogy ez abban kiderülne.

Azért nem hiszem, mert időközben elkezdődött a Boruto manga, ami lényegében egy visszaemlékezés. Azért visszaemlékezés, mert úgy kezdődik, hogy Konoha romjai között harcol Boruto és egy Kawaki nevű valaki, aki vagy megölte Narutót vagy valahová elzárta, és eközben láthatjuk, hogy Boruto fejpántja átvan húzva: [link]

Majd ezután kezdődik a visszaemlékezés.

2016. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. válaszoló: Az egy álom volt.

Kérdező: Mivel Boruto csalt a chunin vizsgán, ezért Naruto elvette a fejpántját, amit akkor kapott, amikor átment az akadémiai vizsgán, és genin lett. Amikor Sasuke Boruto és a maradék 4 Kage társaságában Momoshikiék nyomába eredt, hogy megmentség Naruto-t, Boruto felvette Naruto régi, szakad melegítőjét, amit még gyerekként viselt, valamint Sasuke régi fejpántját, ami megsérült a Rasengantól a Végzet Völgyében. Remélem nagyjából érthető. :)

2016. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsi a helyesírási hibákért! :D Gyorsan gépeltem. XD
2016. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Az egy álom volt."

És honnan veszed, hogy álom volt?

2016. aug. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs, igazad van. Nem álom volt, mert az nem lehetett, mivel akkor Boruto még nem ismerte Sasukét. Helyesbítek: Egy idióta fantáziálása, amiből lehet, hogy valami jó sül ki, de lehet, hogy maga ellen fordítja az egész rajongó tábort.
2016. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SSll válasza:
Sasuke fejpántja volt, csak oda adta Borutonak. Vagyis én így tudom. Nem néztem a filmet
2016. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!