Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csajok, tik szoktatok animéket...

Csajok, tik szoktatok animéket nézni? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 18:46
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Leginkább shoujo animéket szoktam nézni, mivel az konkrétan olyan műfaj, ami lányoknak készül. Ezek álltalában romantikus történetek. Bár nem szabad ez alapján keresgélni, mert sokszor más műfajt írnak, mint amilyen. De igazándiből a műfaj teljesen mindegy, ha az anime az ízlésednek megfelel. :D


De itt van még két(én most csak ezt a kettőt emelem ki XD) kategória, amit a shoujo mellé párosítanak:

bishounen (szép fíúk vannak benne)

reverse harem (fiúhárem)


De gondolom, hogy te animéket szeretnél nézni, ha már megkérdezted, ezért írok neked címeket, amik nekem tetszettek. :)


Iskolás, romantikus történetek:

Ao Haru Ride

Wolf girl and black prince

Sukitte ii na yo

Lovely Complex (magyar szinkronos)

Kaichou wa Maid-sama

Hotarubi no Mori e (ez nem igazán iskolás :P)

Chihiro Szellemországban (ez sem)

A Vándorló palota (na meg ez sem, de ez számomra az egyik legkedvesebb anime, amit bármikor szívesen újranézek + ez is szinkronos)

Romeo x Juliet (ez sem iskolás, de nagyon drámai, pont mint az eredeti mű)


Reverse harem:

Akatsuki no Jona

Dance with devils (ebbe sokat énekelnek... csak úgy XD)

Diabolik Lovers

Kamigami no Asobi

Kamisama Hajimemashita

Ouran High School Host Club

Vampire Knight (szinkronos)


Ezeken kívül van még a shounen ai és a yaoi kategória. Ha még csak kezdő animés vagy, akkor ezekkel nem terhelnélek, inkább, ha az előzőektől megszereted az animéket és te is imádod őket, akkor majd rájössz magadtól, hogy mik ezek. XD


Én ezekkel tudtam hozzájárulni az animézgetésedhez, remélem segítettem vele! :D

2016. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Főleg sport animéket (Free!, Haikyuu!!, Kuroko no Basuke) de néztem pl. az Attack on Titant, Kuroshitsujit, Death Note-t, Tokyo Ghoult.
2016. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a shounen animéket szeretem :)
2016. aug. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én főleg a seinen műfajt szeretem (jobban tetszenek a komoly, mondandóval rendelkező történetek, amiken esetleg agyalni is kell, durvábbak, stb.), de egyébként mindenevő vagyok.
2016. aug. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!