Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen motoros/autós filmeket...

Milyen motoros/autós filmeket tudtok, amiben lányok szerepelnek főként?

Figyelt kérdés

Ha nem is főszereplőként jelenik meg egy lány, de legalább egy kis romantika, vagy valami ilyesmi legyen benne,mint pl. A Need for speed, vagy a felhők felett 3 méterrel, (bár az inkább romantikus.) vagy még olyasmire gondoltam, amiben a lány szereti a motorokat,kocsikat,focit vagy a fiúsabb dolgokat szereti, és nem az a nyávogós,hisztis lány.

láttam már a csavard be mint Becham,micsoda srác ez a lány.

:)



2016. aug. 22. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván a Halálos iramban első része(a többit nem láttam, szóval nem azokban, hogy van), meg a Tolvajtempó is ilyen. Szerintem az utóbbi jobb is mint az F&F, és ezt csak azért is leírom, ha a sok rajongó felkoncol, akkor is ez a véleményem. :D
2016. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,ment az ertekeles😃 Meg varom a filmcimeket
2016. aug. 23. 00:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Secret garden -ez koreai sorozat

A nő kaszkadőr és élete álma egy autós balesteben ,,szerepelni", a férfi pedig egy nyámnyila alak (hozzá képest)

2016. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!