Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mitől ennyire magával ragadó...

Mitől ennyire magával ragadó a Trónok Harca c. sorozat?

Figyelt kérdés

A 4. évadot már nem látta, tehát ne spoilerezzetek légyszi!

Nemrég kezdtem el nézni, egy ismerősöm ajánlotta, és azóta úgy megszerettem, hogy a kedvenc sorozatommá vált.

A 3. évad utáni történésekről max. annyit elárulhattok, hogy ugyanilyen elánnal megy-e tovább a történet (netán még izgalmasabban)?

Válaszaitokat előre köszönöm!



2016. aug. 22. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ami miatt bagyon tetszik az a tortenete,latvany vilaga,nem egy megszokott sorozat,ideje.Kovetkezo evadokba is ilyen izgalmas lesz es ha most izgalmasnal tartod akkor nem fog valtozni a velemenyed (bocs az ejezetert,telo)
2016. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Joffrey, Myracella, Tommen, Tywin, Barristan Selmy, Stannis, Ramsay, Shae, Locke, Karl Tanner, Lysa Arrin, Ygritte, Grenn, Jojen Reed, Mance Rayder, Aemon, Roose Bolton, Balon Greyjoy, Osha, Hodor, Rickon Stark, Lancel Lannister, Loras és Margaery Tyrell, Kevan Lannister és Walder Frey mind meghalnak. Akiket nem mondtam azok életben vannak
2016. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azért jó, hogy írtam, hogy KÉRLEK NE SPOILEREZZETEK! Mintha a falnak beszéltem volna... De az első kettőt elolvastam, azután szerencsére nem olvastam tovább, nem vagyok rá kíváncsi, hogy ki fog meghalni, hiába írtad.

Én konkrétan azt kérdeztem, hogy szerintetek mi az, ami megfogja az embereket ebben a sorozatban.


Nos, így a 3 évad alapján én is kb. azokat tudom elmondani, amit az #1-es válaszoló írt. A története nagyon jó, látványvilága is kimagasló, és ezeken kívül nekem az is nagyon tetszik benne, hogy sok a szereplő. Mondhatná itt egy laikus, hogy ha sok a szereplő akkor el lehet benne veszni, túl kuszák lennének a szálak, de ezek itt nincsenek. Egyik izgalmas téma után jön a másik. Illetve néhányszor brilliánsan megoldották, hogy összekössék ezeket a szálakat. Lenyűgöző!

2016. aug. 23. 20:31
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
A 4. évad még nagyon jó de az 5-6. már elég rossz,unalmas.Én már abbahagytam emiatt.A könyveket viszont boldogan ajánlom.
2016. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ezt sajnálattal hallom.

Egyébként gondolkozok a könyvek kiolvasásán, de még nem szántam el rá magam.

2016. aug. 24. 21:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze neked még tetszhet attól hogy nekem nem jön be :)Ízlés kérdése.
2016. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja és még eszembe jutott valami. Talán ami a leginkább arra ösztönzi az embert, hogy nézze a sorozatot az az, hogy nem lehet. tudni mi lesz. A legtöbb filmnél/sorozatnál már általában sejti az ember, hogy mi lesz, legfeljebb raknak bele egy csavart, de a Trónok Harcánál egyszerűen lehetetlen tudni. Illetve még az is az erősségei közé tartozik, hogy megtörténnek benne leplezetlenül a gyilkosságok, tragédiák, (pl. Rob Stark, felesége, és anyja lemészárlása egyszerre) amelyeket szintén nem lehet tudni mikor, vagy kivel történnek.
2016. aug. 25. 12:56
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted a sorozat magával ragadó akkor olvass bele az első könyvbe és nem fogod utána lerakni, ezek a könyvek olyanok mint a cigi, nem tudsz leszokni róla,
2016. aug. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na most már lehet, hogy rávettél, hogy tényleg elolvassam a könyveket.
2016. aug. 27. 20:41
 10/10 A kérdező kommentje:
Majd beszámolok róla, ha elkezdtem.
2016. aug. 27. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!