Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt a radirfej cimű...

Mi volt a radirfej cimű filmnek a vége? És ezeket elmagyarázná nekem valaki?

Figyelt kérdés

Most akkor felzabálta õt végül az a szegény szörnyike?

És mi volt az a jelenet amiben a csajszi az ágyban aludt és a férfi pedig ebihal szerûségeket húzkodott ki, és a falnak vágta õket?

És hogy hogy senki nem csodálkozott a mozgó csirkén amikor vacsiztak?


Nem tudom, nem nagyon értettem az egészet :/

Elõre is köszönöm! :)



2016. aug. 23. 00:31
 1/1 sándorjános ***** válasza:
100%
Ez egy szürreális és expressziv film. Ami történik, az azért történik, hogy a lelki állapotod megzavarja. Az, hogy a gyermek feje a végén megnő, az még nem jelent szerintem semmit, elvégre halálán van. Én speciel annak a drámáját éreztem, hogy a főhős elveszejt egy életet. Amikor a petefészkek/spermák nem tudom mik hullanak és rátaposnak, azok is valamilyen szinten abortusz szimbólumként működnek. Esélyek az életnek... Amikor a főhős magával foglalkozik (amikor a baba felsikit), akkor nem tud csajozni. A szülői felelősség túldramatizálása történik a vásznon. A figura aki a fogaskereket mozgatja, az a születés életidejét jelzi (halálig). A csirkés rész igazából nem utal semmire, hanem amolyan geg, ami megrémiti és kirázza a nézőt a nihilista családjelenetből. Az más dolog, hogy a csirkéknek az ágyéka kezd vérezni (mintha szülnének). Én speciel csodálkoztam azon a jeleneten. Van még egy csomó szőr, ami folyton folyvást belekerül a kompozicióba, ez a főhős lakásán van, azt nem tudom mit jelent. Még ha nem is érthető amiről a film egészében szól, szerintem jó kisérlet a tudat alatti szorongásaink megkeresésére.
2016. aug. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!