Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Teen wolf 6. évados kérdésekre...

Teen wolf 6. évados kérdésekre tudtok válaszolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudnátok nekem segíteni? A 6. évad valóban november 15.én jön ki? Tudja valaki hogy azt kb mikorra fordítják le? Vagy hogy egyáltalán le lesz fordítva? És tényleg ez az utolsó évad????

2016. aug. 24. 12:51
 1/5 anonim válasza:
igen az lessz az utolso es tenyleg nov.15. jon ki viszont gozom sincs le lessz e forditva vagy sem mert meg az 5. evad sincs pedig egy eve mar h kijott
2016. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy le fogják szinkronizálni, de hogy mikor azt sajnos nem tudom.

Előző hozzászóló: nézd meg az 5. évadot eredeti hanggal és magyar felirattal (az ugyanis van), akkor legalább nem kell várnod míg leadják valamelyik csatornán.

2016. aug. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ti miről beszéltek? Az 5.évad megvan szinkronnal már rég.
2016. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csilla1998 válasza:
Én most nézem az 5.évadot szinkronosan és már rég felrakták
2016. aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem vágom, miért kell a szinkronra várni. rohadt szar...

ma néztem egy részt szinkronnal és komolyan nevetségessé teszi az egész sorozatot.

nézd eredeti nyelven felirattal. tanulsz is, és sokkal élvezhetőbb.

2016. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!