Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Lost mennyire jó sorozat?

A Lost mennyire jó sorozat?

Figyelt kérdés
Az első évad vége felé járok, de meg kell mondanom, nem igazán köt le, és a szereplők sem szimpatikusak, szinte mindenkit utálok. szóval nem tudom, hogy érdemes-e folytatni, vagy csak időpocsékolás?

2016. aug. 24. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én imádtam
2016. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Én szeretem. Habár sokan fognak majd meghalni és új szereplők lesznek helyettük, de ha most nem tetszik, akkor semmi garancia, hogy később be fog jönni.
2016. aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó sorozat. Bár a főszereplőknek mondottakat én rühelltem, roppant idegesítő volt főleg a csaj. A kedvenc szereplőim meg végül meghaltak.
2016. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 100+ sorozatot láttam már életemben, de a Lost az abszolút kedvenc még mindig. A későbbiekben hangsúlyosabb lesz a rejtély szál, de szerintem ha nem szereteted a karaktereket a sorozatot se fogod igazán soha, a karaktereken, a flashbackeiken alakul az egész sorozat. Nem értem amúgy hogy lehet őket utálni.
2016. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az volt, nem békéltem meg a szereplőkkel, de ettől függetlenül végignéztem és nem bántam meg :)

Tehát szerintem nézd végig, vagy legalábbis adj neki egy második esélyt.


(Ha mégse tetszik, akkor The 100-at ajánlom, az se biztos hogy fog, de ebben a kategóriában The 100 és Lost a legjobbak szerintem ;) )

2016. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) igazából vannak érdekesebb részek meg szálak, amik jobban izgatnak, és vannak szereplők, akiket egyik részben szimpik, a másikban nem xd
2016. aug. 25. 19:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy érdemes-e folytatnod,azt csak te tudhatod.Attól függ milyen műfaj érdekel,nekem például nagyon bejön,most kezdtem el az 5.évadot,és sokan mondták hogy csak az első 2-3 évadig nézzem,mert utána már ,,hülyeség" lesz,de szerintem csak egyre érdekesebb lett.Arra készülj fel hogy ez nem egy Robinson féle túlélős sorozat,hanem annál sokkal több.Ha szereted a rélytéleket és az időutazást akkor biztos tettszeni fog.Azt pedig hogy a szereplőket utálod azt nem igazán értem,hisz a Lost az a sorozat ahol az összes szereplő szerethető,legalább is én mindet szeretem.Szóval még szerintem nézd egy darabig és ha aztán sem tetszik akkor valószínű,hogy ez nem a te sorozatod.
2016. aug. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Számomra benne van a top3-ban.Nagyon érdekes volt,végig lekötött.Szereplőket is imádtam(többségét).
2016. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
sajnos az időutazásos dolgokért nem vagyok oda :D olvasgattam néhány spoilert, és rájöttem, hogy tetszik, csak nagyon lassan halad a cselekmény, és gyakran elunom magam egy-egy epizódon
2016. aug. 29. 18:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Az első évad csak egy amolyan "felvezetése" a sorozatnak, ahol főként a szereplőket, karaktereket ismerjük meg. A bonyodalom igazából csak a második évadba kezdődik, és onnan igazán beindulnak az események! Legjobb sorozat, mindenképp nézd meg!
2016. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!