Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Doctor Who 7. évadától...

A Doctor Who 7. évadától nincsen már szinkronizálva?

Figyelt kérdés
Természetesen az újabbról beszélek, nem a klasszikusról. A 7. évad karácsonyi kiadása még szinkronizálva volt, de onnantól csak feliratosan található?

2016. aug. 24. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez áprilisi hír, azóta nem hallottam róla semmit, de ezek szerint a 7. és 8. évadot nem szinkronizálják, viszont a 9.-től elkezdik.


Doctor Who - 9. évad magyarul, hamarosan a FILMBOX csatornákon!

A magyar FilmBox csatornákat (FilmBox, FilmBox Extra HD, FilmBox Premium, FilmBox Plus, FilmBox Family) üzemeltető SPI International szerződést kötött a BBC-vel a vetítési jogokra, Kelet-Közép Európára, és konkrétan Magyarországra is. A DW 9. évad mellett a FilmBox csatornákra érkezik még a Sherlock első 3 évada, a Miss Marple, a Jekyll sorozatok, valamint a Wolf Hall, és a War and Peace minisorozatok.

Konkrét FilmBox csatorna és kezdő időpont még nem ismert.

A FilmBox csatornák a legtöbb kábel-és műholdas szolgáltatónál, illetve a MindigTV-n is elérhetők.

2016. aug. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)Habár én az egész sorozatot neten néztem, és ezután is ott fogom. Eddig végig szinkronosan néztem, és nagyon furcsa hallgatni az eredeti hangjukat, ami teljesen eltérő a szinkronhangtól. 😃 Szokatlan nagyon, de bizonyára hamarosan hozzászokom majd. Köszönöm még egyszer a tájékoztatást! :)
2016. aug. 25. 11:35
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Minek nézed szinkronosan? Az elég gány, a legtöbb mostani magyar hang olyan "semmilyen", élet nélküli.
2016. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Feliratosan akartam elkezdeni, mert én is jobban szeretem elredetin hallgatni, de nem találtam, csak szinkronosan.

Egyébként szerintem ebben a sorozatban jól eltalálták a szinkronhangokat. A Doktornak van egyfajta stílusa, ami nem csak annyi, hogy leülök a mikrofon elé, és vontatott hangon elmormolom a részemet... a Doktorok szinkrohangjai nagyonis illettek a karakterükhöz.

2016. aug. 25. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!