Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Farkasos anime?

Farkasos anime?

Figyelt kérdés

Láttam már a Wolf's Rain-t és a Wolf Children-t, valamint a Spice and Wolf is tervben van, van még olyan anime ami farkasokról szól? (lehetőleg rájuk összpontosít)


(Ezeket nyilván a címük miatt találtam meg, de vannak "rejtett kincsek"?)


Köszönöm a válaszokat :)


2016. aug. 29. 21:01
 1/2 A kérdező kommentje:

Meg láttam a Mauglit is (nem a Disneyt, hanem egy rajzfilm-sorozatot) azt is nagyon szerettem :) (kihagytam a felsorolásból, pedig megérdemli hogy benne legyen)


Esetleg olyan, ami nem anime, de rajzfilm(sorozat)?

2016. aug. 29. 21:02
 2/2 anonim ***** válasza:

-Blood Lad (vérfarkas szereplő)

-Hakkenden (igaz, nem farkasok, hanem kutyák, de minimum az ismertetőt érdemes elolvasni róla, én nagyon szeretem)

-Cuticle Tantei Inaba (a rendőrség tagjai között vannak félig farkasok -fordítása válogatja, van, ahol 'titkos dobermanok/vérfarkasok'. ja, és kecske.)

-Fuse: Teppou Musume no Torimonochou (egy 2 órás movie... előtte ajánlott egy ismertető elolvasása)

-Mononoke Hime/A vadon hercegnője (Ghibli film, és nem a farkasoké a főszerep)

2016. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!