Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Eddard Stark ártatlanul fog...

Eddard Stark ártatlanul fog meghalni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értem a dolgokat még csak első évad 9dik részénél vagyok de miért akarják lefejezni a király segitőjét?Ártatlan nem?


Én úgy vettem ki, hogy ő nem aakrja,hogy Jophrie kerüljön a trónra mert nem vérszerinti gyerek


2016. aug. 30. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert túl sokat tud.
2016. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eddard rájött a dolgokra, beszéltek is Cerseiel hogy ő tud bizonyos dolgokat, és ebből kifolyólag Joffreyt ellene fordították, de szerintem Joffrey eleve utálta a Starkokat.
2016. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó sokat megértettél belőle, ha ezt kérdezed :D


Ned nem szerette a Lannistereket. Lysa (Catelyn húga) azt írta nekik az elején levélben, hogy a férjét, Jon Arrynt, a Lannisterek mérgezték meg. Így Ned még kevésbé bízott bennük és Királyvárba ment, hogy kiderítse az igazságot.

Rájött, hogy Joffrey, Myrcella és Tommen apja nem Robert, hanem Jaime, tehát nem ők a trónörökösök.

Ned becsületes volt és mindig próbálta betartani a törvényeket, így elakarta kerülni, hogy Robert halálával Joff üljön a trónra, és ugyanezen okból kifolyóan Renly oldalára sem állt, mivel Stannis idősebb, mint Renly és így Stannis volt Robert örököse.

Aztán Sansa elkotyogta Cerseinek, hogy Ned haza akarja őket küldeni, plusz Ned is elmondta Cerseinek, hogy rájött az igazságra.

Ned segítséget kért Kisujjtól, aki elárulta őt és a Lannisterek elfogták, az embereit pedig megölték.

Cerseiék terve az volt, hogy Nedet a Falra küldik, Robb pedig Királyvárba hívják, hogy esküt tegyen Joffnak, csakhogy mivel Joff egy kis szadista csicskagyerek, ezért inkább kivégeztette Nedet.

De persze Ned ártatlan, és csak azért mondta magát mindenki előtt árulónak, hogy Cerseiék megkíméljék Sansát és Aryát.

2016. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!