Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek megérné elmennem...

Szerintetek megérné elmennem megnézni a Ponyvaregényt a moziban?

Figyelt kérdés
Újra adni fogják egy debreceni moziban, én meg még nem láttam a szóbanforgó filmet, ezért elgondoltam, hogy megérné-e elmennem rá.

2016. aug. 30. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg.
2016. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
DE meg ám.
2016. aug. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem.


A filmet abszolúte megéri megnézni mert klasszikus és szerintem jó, de, hogy emiatt kifizess egy mozijegyet...?

Mi van ha nem tetszik?

Nincs benne semmi olyan amit mozivászon méreten kellene megnézni.

Lehet olcsóbb egy tescós dvd kupacból kikotorni, vagy máshonnan"levadászni" és otthon megnézni.

2016. aug. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mr Orange válasza:
Ennél jobb filmet nem találsz most a moziba erre az életemet merem teni
2016. szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért az életedet ne tedd rá.

A film mint minden más művészeti ág teljesen szubjektív megítélés alá esik.

Az lehet, hogy szerinted jelen pillanatban a mozikban bemutatott filmek nem érnek fel ezzel, de szerintem van még bőven korábbi filmalkotás, amire ezt szintén rámondhatjuk.


Ráadásul nem árt hozzátenni, hogy a Ponyvaregény egy szub-kult film - aminek egyes jelenetei valóban klasszikussá váltak -, azonban sokak sokak számára ez egy kifejezetten rossz film, mivel a történet vezetés, és maga a történet is eltér a hagyományostól és nem teljesen homogén.

2016. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mr Orange válasza:
Nem vitatom vannak jobb filmek ,de minden idők legjobb filmjei között a helye és a mai szemétre köröket ver.
2016. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt nem vitatom, hogy időtálló klasszikus és az is marad, legalább is azoknak, akiknek tetszik.


Viszont az Apokalipszis Most c. filmet is örök klasszikus és kötelező darabnak mondják, de miután a rendezői változat három órája után felálltam a fotelból, legszívesebben visszatekertem volna az időt, hogy felpofozzam magam azt üvöltve: EL NE KEZD!!!


Ízlések és pofonok.


Csak sajnos filmeknél és könyveknél is, amíg a végére nem érsz, addig nem tudhatod, hogy mi lesz a végső véleményed.

Ezt be kell vállalni.

2016. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mr Orange válasza:
Nekem tetszet az is nah mindegy értem mire gondolsz.
2016. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!