Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha valaki tízen pár évesen...

Ha valaki tízen pár évesen nézi a The Walking Deadet miért van leszólva?

Figyelt kérdés

2013 július és augusztus között találtam rá a Foxon, akkor voltam 12 éves, és akkoriban nem volt olyan elterjedt a TWD mint most. Szóval kb 3-4 éve követem meg minden és most 2016ban, ha próbálok akár online vagy élőbe beszélgetni valakivel a TWDről (vagy a most aktuális Fearről, azt is az elejétől követem) megkapom azt hogy "15 évesen én nem bele pofáznék a sorozatba hanem elmennék barbiezni" és nem értem ez most mi? Miért kell beszólni? Ráadásul elég érett vagyok a koromhoz képest, már 12 évesen is értettem a sorozat lényegét, de akkor is mondják és mondják hogy ennyi idősen úgysem értem.. Meghogy hazudni biztos könnyű hogy mikor kezdtem elnézni, basszus ilyenkor megfognám a sorozat füzetem és az arcába vágnám (mondjuk azt a fuzetet is csak 2014ben kezdtem el). És mindig olyanok ugatnak be akik azt se tudják hogy hogy hívják a szereplőket, "a kardos csaj" "japszi gyerek" aki igazából koreai, és még sorolhatnám, és még meg kérdezik hogy miért vagyok ideges... Most mondja meg valaki légyszíves őszintén, miért kell azt lenézni aki 15-16 vagy akárhány évesen nézi? Ja amúgy azis a kedvencem amikor hülyének néznek mert lány vagyok.. *taps-taps* az ilyeneknek. Szóval remélem valaki leírja mert én már nem tudom mire gondoljak vagy mit higgyek, egyszerűen nem, nem lehet rendesen beszélgetni, értetlen..

15L(amugy tisztelet a kivételnek)



2016. aug. 30. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne vedd számba az ilyen nagyképű barmokat. Nézd a sorozatot és viszlát.
2016. aug. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden rajongói tábornak megvannak a maga barmai akik elitebbnek érzik magukat(Trónok harca,Breaking bad stb).Egyszerűen nem kell törődni velük.Ha meg még a neveket sem tudják akkor nem is igaziak csak valami divatrajongók, semmivel sem többek.Az ilyeneknek meg valszeg csak az interneten nagy az arcuk.
2016. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!