Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Texasi Láncfűrészes című...

A Texasi Láncfűrészes című film milyen kategóriába tartozik leginkább?

Figyelt kérdés
Láttam róla előzetest és most nem tudom eldönteni hogy azért van a Horror kategóriában mert brutálisan véres vagy azért-e mert tényleg ijesztő...

2016. aug. 31. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Horror - de a horror műfaj nem egyetlen tipusú filmet takar. A Texasi leginkább a slasher filmekhez tartozik, melyek lényege az ölés.
2016. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom... de én azt írtam "nem tudom eldönteni hogy azért van a Horror kategóriában mert brutálisan véres vagy azért-e mert tényleg ijesztő..."
2016. aug. 31. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg leírtam a választ... ("ölés")
2016. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak egy részét láttam, amelyiknek az elején a kisbuszban a srác vagy csaj (nem emlékszem pontosan) öngyilkos lesz, pisztolyt dug a szájába, nem tudom az melyik része, de abszolút nem véres, és csak egy kicsit ijesztő, szerintem horrornak túlzás, inkább csak pszichothriller!
2016. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ melyikre gondolsz. A remake egy sima slasher, a jól kinéző színésznőkön és a látványos kivégzéseken van a hangsúly, nekem nem tetszett bár nem unalmas.


Az eredeti 1974-es filmben a hangulaton volt a hangsúly számomra. Önmagában nem brutális mert a gyilkosságokból szinte semmit nem látunk, de a helyszín szerintem nagyon jó lett és az egész film nagyon nyomasztó. Mondom ezt úgy, hogy egyáltalán nem vagyok a régi filmek rajongója. Én mindenképp az eredetit ajánlanám megtekintésre.


Mindkettő horror. A remake a brutális jelenetek miatt, az eredeti a nyomasztó, kényelmetlen hangulat miatt. Nem csavaros történet van amire rá kell jönni, a film azt akarja elérni, hogy rosszul érezd magad. Ez horror.

2016. szept. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2016. szept. 1. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!