Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Igazam van, hogy kb. semmit...

Igazam van, hogy kb. semmit sem láthattunk Kisame-tól?

Figyelt kérdés
Én nagyon sajnálom, hogy így elpazarolták Kisame-t! Nagyon ígéretesnek tűnt, a farkatlan biju, csupán 3-4 harcot láthattunk és egyik sem volt valami komoly. Fillerekben sem volt sehol. Csupán a Gyilkos Méh elleni harca volt valami érdekes, látványos. Nagyon olcsó és idióta, gyors halála volt, túl hamar ment el. Ti mit gondoltok?

#Akatsuki #Kisame #Samehada #farkatlan #Hoshigaki #Gyilkos még #chackra
2016. aug. 31. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében sok harcot láthattunk tőle,mivel az akatsukisok közül alig kapott valaki több harcot 2-nél.Amúgy ő információkat szerzett főként,nem csoda,hogy egyszer elkapták.Szerintem a harc tényleg nem volt valami jó,de annak örülök,hogy magával végzett és hű maradt az akatsukihoz,mivel így nem jutottak információhoz.Egyébként kb. nem sokan vehették volna fel vele a harcot.Guy pont tökéletes volt ellene.
2016. aug. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De mennyi potenciál volt benne és ezt nem használták ki sajnos. Igazából Zetsu és Tobi volt a legtökéletesebb erre a célra, nem pedig Kisame. Abban igazad van, hogy hű maradt az Akatsuki-hoz és abban is hogy nem mindenki részesült sok harcban. Nála pedig úgy alakult, hogy több harca volt, de "jelentéktelenek", sokat nem láthattunk belőle. Sasori-nak 1 csatáját láthattuk és nagyon izgalmas volt, méltó megkezdése volt a Shippudennek. Deidara-nak is két szuper, látványos, akciódús harca volt. És még folytathatnám. Egyetlen viszonylag jó harca volt, az pedig Killer Bee ellen. A többi mind csak erőfitogtatás volt, játszma. Bár érdekes, hogy sokszor Guy ellen harcolt mindig. Ha full erejükbe csaptak volna össze, tudom, hogy Guy lenne a győztes, bár ő is kipurcanna utána, de fogadni merek ku rva jó harc lett volna belőle. Tehát sokat nem láthattuk cápafiút, amit eléggé bánok. Csupán egy Jinchuriki-t (Bijuu-t) szedett össze, míg pl. Deidara kettőt is + két elég jó harcát is láthattuk. Pedig gondoltam Kisame-t régebb óta ismerjük, őt többször fogom látni és fontosabb karakter lesz. Meg abban is igazad van, hogy sokuknak meggyűlne vele a baja, rohadt sok chakrája van, melléje ott van a Samehada is ami felnyársal és még chackrát is elszív. Annyi jót kihozhattak volna belőle :/
2016. szept. 1. 00:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Kisame full erővel ment Guy ellen.Nem tudhatta,hogy amit használ nem jutsu,hanem egy taijutsu így meglepve legyőzte.Guy jóval esélyesebb volt.Mondjuk azért én a régi Kisamera lettem volna kíváncsi,amíg Yagura volt a mizukage.A halálát jót megcsinálták,főleg az tetszett,hogy Itachira is visszagondolt,szerintem ezzel úgy érezte,hogy ő az első barátja,de a barát szó,azért kicsit erős. :D
2016. szept. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!