Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szeretik az emberek...

Mr Orange kérdése:

Miért szeretik az emberek Adam Sandler?

Figyelt kérdés

Hogy lehet ezeken nevetni jól mutatja egy ilyen film színvonala ,hova jutottunk el a kiváló Brian élete óta ezek a filmek olyan szarok ,hogy már azt se lehet mondani olyan szar ,hogy jó ez már 2 -szer túl lendül a jó ízlés határain.


Nulla színészi játék ha mégis akkor egy nagy világsztár produkál és járatja le magát mint Jack Nicholson vagy Al Pacino . Nulla történet szerintem Sandler és brigádja ezeket a forgatókönyveket egy betépet este alatt hordják össze. Ugyan azok a megoldások minden filmben klasszikus elem pl Rob Schineder cameója aki a szegény ember Adam Sandlere.


Tökéletesen példázzák ezek a Sandler tudatalattiból feltörő fosok ,hogy hol tart a nyugati civilízáció egy normálisan gondolkodó világban egy ilyen filmen maximum a 12 év alatti gyerekek és a szellemi fogyatékosok nevetnének.


És ne írjátok ,hogy akkor nézek mást mert ezek a filmek sok nagyszerű alkotásról vonják el a nagy érdemű figyelmét ami bosszant.



2016. szept. 1. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nyugalom, az emberek többsége nem szereti az Adam Sandler filmeket. Pontosan azért, mert a poénok a tökön rúgásnál és kakiba fejelésnél nem tudnak túljutni. Mintha Adam Sandler kitalálna pár "poént" és aköré írnának egy filmet. :) Én is csak akkor nézem Adam Sandlert ha jó a hangulat, mert akkor ahelyett, hogy szörnyülködünk a filmen inkább kinevetjük azt a mérhetetlen debilséget amit az mutat. De hasonlóak a Ben Stiller, Rob Schneider és még sorolnám hogy milyen filmek is. Szóval Adam Sandler ebben a szerepben "kiválóan" teljesít és mivel sok ember viszont szereti ezeket a filmeket (nem írom kik), így sok filmje lehet. Amíg van nézettség addig ez lesz. De azért azt nem mondanám, hogy elvonja a figyelmet más filmekről, mert a kicsit is intelligens emberek inkább az értelmes filmeket nézik.
2016. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Hát, mert limonádé és nem kell gondolkozni... egy kalap szr egyébként, a franciák ezerszer igényesebb vígjátékokat készítenek.

Nem szeretem, mert semmi színészi játékra és gagyi fosós-hányós-böfögős poénokra épülő izékkel keres egy csomót.


Az 50 első randi az egyetlen, ami meglepően jól sikerült, bár csak azért, mert mertek komolyabb témához is nyúlni - igaz, Rob Schneidert meg az a bzi állatgondozót pont kár volt beletenni, de hát ugye a haverság...

2016. szept. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
A gyermeteg, alpári/altesti poénok könnyen megfogják azt a széles közönséget, akik számára ezek már beleférnek a szórakoztató, kikapcsoló humor kategóriájába. Azaz elsősorban lazítást kereső fiatalokról, nem túl igényes moziba járókról és tévénézőkről van szó, tehát tipikusan azokról, akiket a cinikusabbak legalja plebsznek vagy esetleg birkáknak titulálnak. Sandler az univerzális, nemzettől független, kezdetleges humorérzékből kamatozik, valamint saját rajongói táborából, amit már 90-es évekbeli tévés karrierje óta épít.
2016. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom, de full gáz, hogy a csávó minden filmjében ugyanazt hozza és kávzi ugyanazt az önmagát alakítja, tehát jóformán nem is színészkedik... És még is ezerszer többre vitte, mint én, és olyan élete van, hogy belegndolni sem akarok.

A fimjei meg a tipikus max. 14 éves korig szórakoztató kategória, leglaábbis nálam. Utána valahogy csak a fejem fogtam mikor erre az emberre gondoltam.

2016. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Ted még nagyobb hulladék, mégis sikeres.

Erre van igénye a plebsznek. "Panem et circenses"

2016. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!