Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars világában mi...

A Star Wars világában mi lennél a legszívesebben?

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Anakin Skywalker. Spoiler! Ő jedi is és sith is volt. Nagyon vagány.
2016. szept. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jar-jar néha jó lenne, ha annyi agyam lenne, mint egy molylepkének.
2016. szept. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mivel itt a ,,fajokról" van szó én maradnék ember, de ha a konkrét szereplőkre irányulna a kérdés arról fogalmam sincs
2016. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az erő
2016. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ember csempész.

Han Solo nagyon vagány ebben a szerepben, később pedig ezt Timothy Zahn nagyon jól továbbfejlesztette Karrde vagy Mara képében.

2016. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jedi lovag(Yoda :D)
2016. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jedi fejvadász, aki leszarja a jedi tanításokat, csak szabadon utazgat és összeszedi a bűnözőket a saját módszereivel.
2016. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha átjárna az Erő, akkor a korszaktól is függ, hogy mi lennék. A Régi Köztársaság idején biztos, hogy nem lennék Jedi, inkább Sötét Jedi, vagy ha lenne rá lehetőségem Sith lennék. Viszont az Új Köztársaság idején, a Luke által létrehozott Új Jedi Rend tagja már szívesen lennék. Ha pedig nem hatna át az Erő, akkor valami olyan foglalkozást választanék, ami minél több utazással jár, hogy minél többet láthassak a galaxisból. Talán csempész lennék én is, de lehet valami legális kereskedőhajón szolgálnék.
2016. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én lennék Jedi :D Különféle kardtechnikákat tanulni és bolygókra utazni azért hogy a Jedi rend küldetéseit csináld szerintem eszméletlen jó lenne :) Persze az más téma hogy egy Sith 1v1 harcban mi lenne de hát na...xD
2016. szept. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ATAT pilóta.
2016. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!