Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gyilkos elmekhez hasonlo...

Gyilkos elmekhez hasonlo krimi gyilkosos nyomozos sorozat?

Figyelt kérdés
Amibol jo sok resz van. Helyszinelok annyira nem jott be ncis..a top sorozatokat lattam vagy nezem de szeretem az ilyen egyszeru 1resz/1ugy krikiket is nezegetni..gyilkos elmek volt a kedvencem.valami hasonlot tud valaki ajanlani?
2016. szept. 2. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Hmmm....Gyilkos Sorok, Columbo...
2016. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Columbo 2 oras..az ilyen film sorozat inkabb..gyilkos sorok meg jo regi sorozat nem? :/
2016. szept. 2. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó hát azt nem mondtad, hogy vaci új is legyen...
2016. szept. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az nem baj ha regi csak pl a twin pealst is neztem es nagyon furanak tunt pl a killing meg fargo meg ezek utan..de ha megeri akkor nem baj..nagyon sok regi nsgy filmet is imadok ☺
2016. szept. 2. 23:49
 5/7 anonim ***** válasza:
the fall
2016. szept. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyilkos számok

Dr. Csont

Döglött akták

2016. szept. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lumia 532 válasza:
13%
Dr. csont az jo annak lattam az osszes reszet. viszont ez a gyilkos elmek egy beteg egy sorozat aki rendszeresen ezt nezi tuti beteg. am ez a gyilkos elmeknek van valosagalapja?
2016. szept. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!